lv | en

Warning: filetype() [function.filetype]: Lstat failed for content/pages/lv/avio--hotelis/bulgarija/nessebar-beach-3 in /var/www/vhosts/remirotravel.lv/httpdocs/functions.php on line 91


Esam reģistrēti LR Tūrisma pakalpojumu sniedzēju datu bāzē ar numuru: 
TATO-2010-181
Apdrošinātā tūristu iemaksātās naudas summa (garantija klientiem)-
28 457 EUR

Darba laiks:
P. O. T. C. P.  09:00 - 18:00
S., Sv. -
(Pieteikumus no mājas lapas iespējams veikt visu diennakti)

Brīva 1 vieta sievietei! Pieteikšanās līdz 05.07.2017.!
18. - 26.08.2017., Uguns zeme Azerbaidžāna! (lasīt)Jauni grupu SPA!
Atpūta Lietuvas kūrortpilsētā Palangā, Hotel Vanagupe SPA 5*!
Datumi: 23. - 24.09.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Atpūta AQUA SPA Hotel 4* Rakverē
Datumi: 07. - 08.10.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Luksus atpūta V SPA 4* Tartu novembra svētkos! Ar iespēju apmeklēt jauno Igaunijas Nacionālo muzeju
Datumi: 19. - 20.11.2017. (lasīt)Jaunums!

Uz Grodņu Baltkrievijā bez vīzas!
Datumi: 16. - 17.09. / 21. - 22.10.2017. (lasīt)Grupu kruīzu ceļojumus varat skatīt šeit.MĒS ESAM ARĪ:


SADARBĪBAS PARTNERI:
  
 

 

 

Bulgārija

   


Šīs ir tikai dažas viesnīcas no lielā klāsta, sazinieties ar mums, lai uzzinātu viesnīcu piedāvājumus un cenas uz jums vēlamajiem datumiem. T. 27850994, e-pasts: remirotravel@inbox.lv!


Viesnīcu piemēri:SREDETZ 3* (TP)
Atrodas 20 km no Burgasas lidostas, kūrortkompleksā Saulainais krasts, 100 m no pludmales.

 

  

Luca Helios Beach 3+*(TP)

Atrodas 60 km no Burgasas lidostas, 67 km no Varnas lidostas, 200 m no Obzoras kūrortkompleksa centra, pie jūras. 

Sol Nessebar Palace 5* (TP)

Atrodas 35 km no Burgasas lidostas, Nesebras kūrortpilsētā, 2 km no tās centra, 50 m no pludmales.
Bulgārija – Dieva dāvināta zeme 

Kā vēsta leģenda, kad Dievs sasauca tautas, lai sadalītu starp tām zemi, atnāca visas, izņemot bulgārus, kuri tobrīd strādāja laukā. Viss jau bija sadalīts, bet Dievs, kā cieņas apliecinājumu bulgāriem par čaklumu, uzdāvināja viņiem paradīzes gabaliņu uz zemes, pārpilnības ragu Balkānu pussalas sirdī, vietu, kura no tiem laikiem tika saukta par Bulgāriju. 

 

Sofija – Balkānu sirds 

Bulgārijas galvaspilsēta Sofija (iedzīvotāju skaits – 1,3 milj.) ir vislielākā pilsēta ne tikai valstī, bet visā Balkānu pussalā. Tā atrodas gandrīz pussalas centrā, tādēļ Sofiju droši var saukt par Balkānu sirdi. Pilsētai ir 2200 gadu, un tā pieredzējusi kā uzplaukuma, tā arī pagrimuma laikus, daudzkārtīgi tikusi izpostīta un celta no jauna. Uz Sofijas ģērboņa ir rakstīts: “Aug, bet nenoveco”.Daudzi tūristi savu iepazīšanos ar Bulgāriju sāk tieši ar Sofiju. Šajā pilsētā ir tik daudz arhitektūras pieminekļu, ka drupas, kas vēl atgādina par Romas laikiem, ir daļa no centrālā universālveikala sienas, bet Sv. Jura baznīca, kuras vecums ir 1800 gadu un kuras vietā kādreiz bija romiešu pirts, bet vēlāk mošeja, tagad atrodas lielas viesnīcas iekšējā dārziņā.Lai sīkāk aplūkotu pilsētu, labāk doties izbraukumā ar tramvaju, kas ir vislētākais pilsētas transporta veids. Ja esat jau izlēmuši apmeklēt Sofiju, tad obligāti ieplānojiet pavadīt tajā arī svētdienu, jo tieši svētdienās ir iespēja noklausīties slaveno Sofijas baznīcu koru dziedāšanu. Varētu apmeklēt arī grezno Aleksandra Ņevska katedrāli (to viegli var atpazīt pēc 12 apzeltītiem kupoliem). Katedrāles pagrabos atrodas ikonu muzejs. Pilsētas turku daļā ieteicams apmeklēt galveno mošeju Baši. Tagad šeit atrodas arheoloģijas muzejs.Interesi izraisa arī pareizticīgo Sv.Nikolaja un Sv.Sofijas baznīcas. Bijušajā karaļa pilī tagad atrodas mākslas un etnogrāfijas muzejs, pils parkā – skulptūru dārzs. Sofijā ir uzstādīts piemineklis krievu caram Aleksandram II. Bulgāri viņu uzskata par valsts atbrīvotāju no turku jūga. 

 

Varna - festivālu pilsēta 

Trešā lielākā Bulgārijas pilsēta (300 000 iedzīvotāju) – galvenā valsts osta. Varnu dēvē par Melnās jūras karalieni. Tas ir svarīgs valsts tūrisma un kultūras centrs. Šīs lieliskās pilsētas vēsture sniedzas tālu pagātnē. Pilsētas apkārtnē tika atrastas paleolīta un neolīta laikmeta cilvēka paliekas. Varnas nekropolē bija atrasti visvecākie pasaulē zelta priekšmeti, darināti aptuveni 4000 gadus p.m.ē. Atradumi tiek glabāti Varnas vēstures muzejā. Interesi raisa arī romiešu termas - Romas impērijas triju gadsimtu valdīšanas vislabāk saglabātais apliecinājums.Šodien Varna ir mūsdienīga pilsēta un pievilcīgs Melnās jūras kūrorts. Liela muzeju, bāru, kafejnīcu, restorānu, diskotēku, veikalu izvēle sniedz iespēju kā mazajiem, tā arī pieaugušajiem ceļotājiem ne tikai iepazīties ar tūkstošgadīgo vareno kultūru, bet arī izklaidēties. Ļoti interesanti ir vēsturiskais, etnogrāfiskais un jūras muzejs, kā arī jūras dārzs ar lielu akvāriju un delfināriju.Varnā tiek organizēti visā pasaulē pazīstami baleta festivāli, ka arī kinofestivāls „Zelta roze”, animācijas filmu festivāls „Zelta delfīns”, tautas koru konkursi.

 

Nesebra - pilsēta-muzejs 

Nesebra ir izvietota uz gleznainas salas ap 120 km no Varnas. Pilsēta cēlusies no maza zvejnieku ciemata, kurš bija pazīstams jau VII. gs., un mūsdienās ir pāraugusi lielā un skaistā pilsētā. Pirmie iedzīvotāji šeit apmetušies jau 3000 gadus atpakaļ. Nesebrā uzplauka trāķiešu kultūra, no tiem laikiem pilsētā ir saglabājusies daļa cietokšņa sienas un vārti. Trāķija – diezgan noslēpumaina civilizācija, kurai nebija savas rakstības, bet kura bija pazīstama ar augstu kultūras līmeni. Spartaks un leģendārais grieķu dziedātājs un mūziķis Orfejs bija dzimuši Trāķijā.Kādreiz plaukstošā pilsēta bija pazīstama ar četriem dučiem tempļu, dievnamu. Līdz mūsdienām saglabājušies vairs tikai 10. Vairums no tiem tika uzcelti viduslaikos, daži – V. gs. Pilsētā nav daudz augstu ēku – turku valdīšanas laikā bulgāriem neatļāva celt mājas, kuru augstums pārsniegtu jātnieka uz zirga garumu. Neskatoties uz to, ka pilsēta vairākkārt tikusi iekarota un pārgājusi no viena valdnieka pie cita (grieķi, romieši, bizantieši, turki), tajā tik un tā ir saglabājušās senās celtnes. Šī unikālā pilsēta-muzejs ir iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā un ir viena no 8 Bulgārijas pērlēm, kas tajā iekļautas. 

 

Balčika, kuru mīlēja karaliene.

Baltā pilsēta apbur ar savu spilgto baltumu un amfiteatrālo struktūru. 20. gs. 40os gados šīs pilsētas skaistums savaldzināja rumāņu karalieni Mariju, un viņa šeit uzcēla savu vasaras rezidenci.Balčika ir viena no skaistākajām Bulgārijas piejūras pilsētām, tā atrodas 40 km attālumā no Varnas. Pilsēta ir dibināta 2500 gadus atpakaļ uz baltām kaļķakmens klintīm. Tā ir viena no senākajām grieķu kolonijām Melnās jūras piekrastē. Līdz šim laikam kalnu aizās strāvo minerālūdeņu avoti, kuri Bulgārijā tiek uzskatīti par lielu vērtību. Bulgārijas roze un minerālūdeņu avoti ir valsts simboli. Balčika piedāvā tūristiem jūras peldes un dubļu vannas. 1,5 km no pilsētas atrodas skaists botāniskais dārzs, kurā ir vairāk nekā 600 unikālu augu veidu no visas pasaules. Īpašu iespaidu atstāj kaktusu kolekcija, kura visai neparasti izskatās Eiropas vidē. Dārzā ir daudz akmens celiņu, kurus agrākos laikos pārklāja ar tepiķiem. Pa pusei eiropeisko, pa pusei austrumniecisko trīsstāvu ēku vainago minarets. Divu kultūru savienojums raksturo karalienes reliģiskos uzskatus – viņa vēlējās satuvināt kristiešus ar musulmaņiem.Kaliakras rags ir apvīts ar dažādām leģendām. Kaliakrā ir saglabājušās viduslaiku cietokšņa drupas. Šis cietoksnis tika uzcelts stāvajās klintīs, kuru augstums sasniedz 70 m. Vienā no klintīm atrodas arheoloģiskais muzejs un restorāns.