lv | en


Esam reģistrēti LR Tūrisma pakalpojumu sniedzēju datu bāzē ar numuru: 
TATO-2010-181
Apdrošinātā tūristu iemaksātās naudas summa (garantija klientiem)-
28 457 EUR

Darba laiks:
P. O. T. C. P.  09:00 - 18:00
S., Sv. -
(Pieteikumus no mājas lapas iespējams veikt visu diennakti)

Brīva 1 vieta sievietei! Pieteikšanās līdz 05.07.2017.!
18. - 26.08.2017., Uguns zeme Azerbaidžāna! (lasīt)Jauni grupu SPA!
Atpūta Lietuvas kūrortpilsētā Palangā, Hotel Vanagupe SPA 5*!
Datumi: 23. - 24.09.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Atpūta AQUA SPA Hotel 4* Rakverē
Datumi: 07. - 08.10.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Luksus atpūta V SPA 4* Tartu novembra svētkos! Ar iespēju apmeklēt jauno Igaunijas Nacionālo muzeju
Datumi: 19. - 20.11.2017. (lasīt)Jaunums!

Uz Grodņu Baltkrievijā bez vīzas!
Datumi: 16. - 17.09. / 21. - 22.10.2017. (lasīt)Grupu kruīzu ceļojumus varat skatīt šeit.MĒS ESAM ARĪ:


SADARBĪBAS PARTNERI:
  
 

 

 

Krēta (Grieķija)

Tūrisma sezonas lidojumi: 30.04. - 22.10.2017. (oficiāli Grieķijā: ~20.05 - 15.09.2017.)
  

Šīs ir tikai dažas viesnīcas no lielā klāsta, sazinieties ar mums, lai uzzinātu viesnīcu piedāvājumus un cenas uz jums vēlamajiem datumiem. T. 27850994, e-pasts: remirotravel@inbox.lv!Viesnīcu piemēri:MARI KRISTIN BEACH HOTEL 3*

Atrodas 25 km no Iraklijas lidostas, starp jūras karstu un Hersonisas pilsētas centrālo ielu, 400 m no Hersonisas centra. 
GOLDEN BAY HOTEL APARTMENTS 3*

Atrodas 28 km no Iraklijas lidostas, Malijas kūrortpilsētiņā, 150 m no pludmales.  

ELOUNDA ILION 4*

Atrašanās vieta: Elunda. Pakalnā, apmēram 300 m līdz nelielai oļu-akmeņu pludmalei, apmēram 2 km līdz smilšu-oļu pludmalei, apmēram 76 km līdz Hēraklejas lidostai.
ASTERIAS VILLAGE 4*
Atrodas 25 km no Iraklijas starptautiskās lidostas, 1.5 km attālumā no Hersonisas pilsētas, pakalnā ar skatu uz jūru. 

BLUE MARINE RESORT & SPA HOTEL 5* (TP)

Atrodas 70 km no Iraklijas pilsētas lidostas, 6 km no Ajosnikolajas pilsētas centra, 10 m no autobusa pieturas, 20 m otrpus ceļam no pludmales (tunelis). Uzcelta 2006. gadā.CHC Sea Side Resort & SPA 5* (TP)

Atrodas 22 km no Iraklijas lidostas, 3 km no Ajapelajas kūrortmiestiņa, 80 m no pludmales. 

Brīnišķīgā Grieķija...


Vai šai lieliskajai zemei vispār nepieciešami spilgti epiteti un glaimojošas atsauksmes? Eiropiešu kultūras dzimtene, demokrātijas radītāja un olimpisko spēļu izgudrotāja. Senatnē – Zīda ceļa krustceles, tagad – visaustrumnieciskākā no Vecā kontinenta valstīm. Taču tur izpaliek apnicīgā kaulēšanās tirgos un veikalos vai par ikvienu sīkumu. Turklāt Grieķijā ir droši un silti.

Reiz tāltālā senatnē, kad pasaule vēl bija pavisam jauna, dievu virsvadonis Zevs nolēma noskaidrot, kura ir visskaistākā, visnozīmīgākā vieta un visvairāk pelnījusi saukties par Zemes centru. Tāpēc Zevs palaida debesīs divus varenus ērgļus, likdams vienam lidot pret Austrumiem, otram – pret Rietumiem, lai pārlūkotu visas zemes un izvēlētos no tām viscienīgāko. Atlidojuši atpakaļ no pašas pasaules malas, abi ērgļi satikās Delfos, kas tādēļ iemantoja “pasaules nabas” godu un kur paši grieķu dievi esot cēluši pirmos tempļus, bet vēlāk maģiskās pareģes pītijas simtiem gadu sludinājušas nekļūdīgus nākotnes pareģojumus gan cilvēkiem, gan valstīm... Varbūt teiksiet – vai nu mazums skaistu leģendu? Taču Delfos, no Parnasa kalna nogāzes veroties pasakainajā skatā uz staltām cipresēm apaugušo tempļu drupām, skarbajām klintīm, lejā zaļojošo ieleju un tālē saulē vizmojošo jūru, patiešām aizraujas elpa. Nudien, Olimpa dievu izvēle bijusi nekļūdīga...Taču Grieķijā šādas apburošas vietas var atrast vēl un vēl. Atēnās – majestātiskais Partenons, Epidaurā – amfiteātris ar pārsteidzoši dzidro akustiku, Meteorā – nepieejamās klintīs sabūvētie klosteri un mūku debešķīgie dziedājumi. Tamlīdzīgu pasaules mēroga izcilu mākslas un vēstures pieminekļu šajā valstī ir tikpat daudz, cik ērtu un komfortablu viesnīcu ar visstingrākajiem servisa standartiem un visnotaļ saprātīgām cenām.Tomēr kā Grieķijas visdiženākais sasniegums, protams, būtu jānosauc skaistuma izgudrošana. Vismaz tajā izpratnē, kas visvairāk patīk eiropeiskajai civilizācijai. Jo ar Venēras, Apollona un pārējo dievu mūžīgajos mākslas darbos sastingušo daili gan daudzi mēģinājuši sacensties, taču vēl neviens nav uzdrīkstējies atzīt, ka jel kādam to būtu izdevies pārspēt. Skaistuma ideālu patentu grieķi stingri patur savās rokās. Pēc tā vairāk vai mazāk atpazīstamām kopijām atvasinātie priekšstati pieņemti par valdošajiem teju vai visos kontinentos, taču miljoniem cilvēku ik gadus piepilda savu seno sapni pašu acīm ieraudzīt lielisko un nepārspējamo oriģinālu – dižo Grieķiju. Vai šogad nav pienācis īstais laiks to izdarīt arī Jums?