lv | en


Esam reģistrēti LR Tūrisma pakalpojumu sniedzēju datu bāzē ar numuru: 
TATO-2010-181
Apdrošinātā tūristu iemaksātās naudas summa (garantija klientiem)-
28 457 EUR

Darba laiks:
P. O. T. C. P.  09:00 - 18:00
S., Sv. -
(Pieteikumus no mājas lapas iespējams veikt visu diennakti)

Brīva 1 vieta sievietei! Pieteikšanās līdz 05.07.2017.!
18. - 26.08.2017., Uguns zeme Azerbaidžāna! (lasīt)Jauni grupu SPA!
Atpūta Lietuvas kūrortpilsētā Palangā, Hotel Vanagupe SPA 5*!
Datumi: 23. - 24.09.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Atpūta AQUA SPA Hotel 4* Rakverē
Datumi: 07. - 08.10.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Luksus atpūta V SPA 4* Tartu novembra svētkos! Ar iespēju apmeklēt jauno Igaunijas Nacionālo muzeju
Datumi: 19. - 20.11.2017. (lasīt)Jaunums!

Uz Grodņu Baltkrievijā bez vīzas!
Datumi: 16. - 17.09. / 21. - 22.10.2017. (lasīt)Grupu kruīzu ceļojumus varat skatīt šeit.MĒS ESAM ARĪ:


SADARBĪBAS PARTNERI:
  
 

 

 

Kanāriju salas (Spānija)

Tūrisma sezona no 16.10.2015. - 22.04.2016.!

Tenerife - Kanāriju salas (Spānija)

Kanāriju salas - Grankanārija un Tenerife. Kā „mūžīgā pavasara” salas, kas cauru gadu gatavas pārsteigt savus viesus ar maigu klimatu, unikālām dabas ainavām, spirdzinošām okeāna brīzēm zem Atlantijas saules, pludmaļu daudzveidību, kas apmierinās jebkura tūrista prasības, brīnišķīgu servisu, izsmalcinātu ēdināšanu un, protams, salinieku neviltotu laipnību un viesmīlību.


Šīs ir tikai dažas viesnīcas no lielā klāsta, sazinieties ar mums, lai uzzinātu viesnīcu piedāvājumus un cenas uz jums vēlamajiem datumiem. T. 27850994, e-pasts: remirotravel@inbox.lv!Viesnīcu piemēri:


PARAISO DEL SOL APARTHOTEL 2*

  

Atrodas 20 km no Tenerifes dienvidu lidostas Reina Sofia, 100 m no kūrorta zonas centra, 400 m no pludmales, 1.5 km no golfa laukumiem.HOVIMA JARDIN CALETA 3*


Atrodas klusā zvejnieku ciematiņā 25 km no Tenerifes dienvidu lidostas, 1 km no pilsētas centra, 20 m no krasta (1.2 km no galvenās pludmales). LAGUNA PARK II 2+*

  

Atrodas 20 km no Tenerifes dienvidu lidostas Reina Sofia, 500 m no Playa de Las Amerikas kūrortzonas centra.HOVIMA SANTA MARIA 3*

  

Atrodas 17 km no Tenerifes dienvidu lidostas, 1 km no pilsētas centra, 300 m no pludmales.SOL TENERIFE 4*

  

Atrodas 15 km attālumā no Tenerifes dienvidu lidostas, Plaja de Las Amerikas kūrorta zonas pašā centrā, 1. līnijā, pašā jūras kastā (200 m no pludmales).
 

Salās Jūs gūsiet neaizmirstamus iespaidus, kurus sniegs gan uzkāpšana līdz rimušo vulkānu krāteriem, gan sastingušajā lavā izveidojušos fantastisko alu apmeklējums, gan seno guanču celtās piramīdas un vietumis pat neiedomājami augstie klinšu stāvkrasti. Jūs varēsiet jūsmot par brīnumaino papagaiļu parku un tā sniegtajām pārsteidzošajām izklaides iespējām, baudīt aristokrātisku atpūtu, spēlējot golfu, vai bezbēdīgi vagot okeānu ar ūdensmotociklu, sauļoties uz jahtas klāja vai azartiski nodoties savas lielākās zivs makšķerēšanai atklātā okeānā. Jūs varēsiet smelties romantiskas noskaņas, vakariņojot sveču gaismā, vai izjust kaismīga vakara šova aizrautību flamenko ritmos. Bet varbūt Jums būs tīkamāk vienkārši pagulēt ārstniecisko vulkānisko smilšu pludmalē zem maigās Kanāriju salu saules stariem.
Kanāriju salas ir ļoti demokrātisks kūrorts ar visplašāko atpūtas iespēju spektru, tāpēc, kā saka, viss ir Jūsu rokās, Jums ir tikai jāizvēlas.

Četri nacionālie dabas parki, unikālu dabas zonu un objektu pārpilnība, lieliskas smilšu pludmales, kuru kopgarums mērāms kilometru simtos, desmitiem jahtklubu un ūdenssporta centru, plaši tirdzniecības centri un, protams, mūsdienu Spānijas modernākās viesnīcas – tas viss Jūs rīcībā šajā atpūtas un labpatikas oāzē.

Esam pārliecināti, ka pēc burvīgas atpūtas Kanāriju salās Jūs tomēr dosieties mājup ar sajūtu, ka vēl ne viss šeit ir redzēts, iepazīts, izbaudīts. Ar sajūtu, kas vēlāk arvien pieaugs. Ar sajūtu, ka salās jāatgriežas. Ka tajās bija kas īpašs...