lv | en


Esam reģistrēti LR Tūrisma pakalpojumu sniedzēju datu bāzē ar numuru: 
TATO-2010-181
Apdrošinātā tūristu iemaksātās naudas summa (garantija klientiem)-
28 457 EUR

Darba laiks:
P. O. T. C. P.  09:00 - 18:00
S., Sv. -
(Pieteikumus no mājas lapas iespējams veikt visu diennakti)

Brīva 1 vieta sievietei! Pieteikšanās līdz 05.07.2017.!
18. - 26.08.2017., Uguns zeme Azerbaidžāna! (lasīt)Jauni grupu SPA!
Atpūta Lietuvas kūrortpilsētā Palangā, Hotel Vanagupe SPA 5*!
Datumi: 23. - 24.09.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Atpūta AQUA SPA Hotel 4* Rakverē
Datumi: 07. - 08.10.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Luksus atpūta V SPA 4* Tartu novembra svētkos! Ar iespēju apmeklēt jauno Igaunijas Nacionālo muzeju
Datumi: 19. - 20.11.2017. (lasīt)Jaunums!

Uz Grodņu Baltkrievijā bez vīzas!
Datumi: 16. - 17.09. / 21. - 22.10.2017. (lasīt)Grupu kruīzu ceļojumus varat skatīt šeit.MĒS ESAM ARĪ:


SADARBĪBAS PARTNERI:
  
 

 

 

Nav pārdošanā. Balkānu iepazīšana pa seno Romiešu ceļu - Maķedonija, Albānija, Grieķija...

CEĻOJUMS NAV PĀRDOŠANĀ! IR IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES PASŪTĪJUMA GRUPĀM
 

Balkānu iepazīšana pa seno Romiešu ceļu -

Maķedonija, Albānija, Grieķija...


Ceļojuma cena atkarīga no avio biļešu cenām un braucēju skaita!

Ceļojuma laikā iepazīsim nenovērtējamos seno Maķedoniešu karaļu dārgumus, dodoties pa Romiešu 2. gs.p.m.ē. izveidoto, vienu no vispopulārākajiem seno laiku ceļiem - Via Egnatia, kas savienojis Romu un Bizantiju. Mūsdienās šis ceļš vijas cauri Albānijai, Maķedonijai, Grieķijai un Turcijas Eiropas daļai. Atpūtīsimies pie Ohridas ezera un Adrijas jūras!
 
1. diena
Satikšanās Rīgas lidostā 2h pirms lidojuma.
Tiešais lidojums: Rīga - Saloniki (plānotais lidojuma laiks: plkst. 12:50-16:00).
Iekārtošanās viesnīcā.
Saloniku iepazīšanas ekskursija. Saloniki ir viena no vecākajām pilsētām Balkānos. To dibinājis Maķedonijas karalis Kasandrs 4gs. p.m.ē. Tā ir arī otra lielākā Grieķijas pilsēta, atrodas Grieķijas ziemeļos pie Egejas jūras. Ekskursijas laikā būs iespēja apskatīt vēstures liecības no romiešu, bizantiešu un turku valdīšanas laikiem.
Vakariņas tradicionālā grieķu tavernā, Ladadikā. Ladadika - skaista promenāde, kas ir viena no iemīļotākajām atpūtas vietas gan tūristiem, gan vietējiem iedzīvotājiem. Krāsainas divstāvu ēkas ar plašiem logiem bruģētu ieliņu malās, izklaides un gardi ēdieni...
Nakšņošana 3* viesnīcā Aegeon (www.aegeon-hotel.gr), Salonikos.

2. diena
Brokastis.
Brauciens uz Maķedoniju.
Pella - senās Maķedonijas karalistes vieta, šeit dzimis Aleksandrs Lielais jeb Maķedonijas Aleksandrs. Līdz mūsdienām saglabājušies izrakumi, kas ļaus ieskatīties pagātnē.
Vergina - moderns ciemats Grieķijā, kas atrodas senās Maķedonijas pilsētas Aigeai atrašanās vietā. Ciemats ir slavens ar to, ka šeit atrodas daudzas karaliskās kapenes. Pēc zinātnieku domām šeit apglabāts arī Filips II- Aleksandra Lielā tēvs.
Sveicināta, Maķedonija!
Vīna degustācija un pusdienas Balkānu lielākajā vīna darītavā. Gardi pagatavots ēdiens un labākie Maķedonijas vīni! Vīna darītava ir lielākā Maķedonijā un piedāvā plašu vīna dažādību klāstu Balkānos. Šajā reģionā vīns jau izsenis bijis iemesls svinībām, jo šeit vīns tiek uzskatīts par Dievu dzērienu un to dzēruši gan bagātie, gan nabagie.
Ierašanās Bitolā, Maķedonijā. Bitola - tradicionāli spēcīgs tirdzniecības centrs, kas zināms arī kā konsulu centrs. Osmaņu kundzības laikā, Bitolā reizē bijuši pat konsulāti no 12 valstīm. Tajā laikā Bitolā bijis liels skaits prestižu skolu, tajā skaitā militārā akadēmija, kurā studējis slavenais Turku reformists Kemals Ataturks.
Iekārtošanās viesnīcā.
Bitolas apskate. Širok Sokak - gājēju ieliņa, daudzkrāsainu romantisku, neoklasisku ēku iekļauta.
Brīvs laiks vakariņām un pastaigām.
Nakšņošana 3* viesnīcā Kapri (www.kapri.com.mk), Bitolā.

3. diena
Brokastis.
Herakleja - apmetne, kur cilvēki dzīvojuši laika posmā no Hellēņu perioda līdz viduslaikiem. Heraklejā ir saglabājušās neskaitāmas drupas no Romiešu laikiem, to skaitā – portiks, termas, amfiteātris un vairākas bazilikas.
Galičica nacionālais parks. Tā atrašanās starp 2 ezeriem - Ohridas un Prespa ezeru, un interesantās ģeomorfoloģiskās formas (dziļas ielejas, dažādas kaļķakmeņos erozijas rezultātā veidojušās plaisas un ledāja relfeja formas) padara Galičica par vienu no visskaistākajiem nacionālajiem parkiem Balkānos.
Sv. Naum klostera apskate.
Brīvais laiks pusdienām vai izbraucienam ar laivu.
Pārbrauciens uz Ohridu. Ohrida - viens no vecākajiem ciemiem Eiropā, ir bijis arī antīkās civilizācijas centrs. Tā ir vieta, kur tika atvērta pati pirmā Slāvu universitāte Eiropā. Ohridas vienreizējā flora un fauna iezīmējas no terciārā perioda (pirms 2-4 miljoniem gadu). Tā atrodas pašā Ohridas ezera krastā:
Ohridas ezers - dziļākais un vecākais ezers Balkānos, kas veido robežu starp Maķedoniju un Albāniju. Ezeram piemīt unikāla ekosistēma un vairāk nekā 200 endēmas - nekur citur nesastopamas, sugas. Ezers iekļauts Unesco Pasaules Mantojuma sarakstā jau 1979. gadā. Ezers radies pliocēnā pirms aptuveni 5 miljoniem gadu - līdz ar to pieder pie pasaulē vecākajiem ezeriem. Ezera ilgais mūžs izskaidrojams ar to, ka tas ir ļoti dziļš un tajā ietekošās upes nes maz nogulumu - jo lielākā daļa pasaules ezeru salīdzinoši neilgā laikā tiek piepildīti ar nogulumiem un izzūd. Vēju darbības un Zemes griešanās rezultātā ezera ūdens virzās pa ezeru pret pulksteņa rādītāja virzienu. Ezera ūdens dziļākie slāņi ir sāļāki, nekā virsūdens, tomēr ūdens apmaiņa notiek visā ezera dziļumā. Ezera ūdens ir neparasti dzidrs..
Iekārtošanās viesnīcā.
Brīva pēcpusdiena atpūtai Ohridā - var nododoties peldēm Ohridas ezerā vai iepirkties mazajos Ohridas veikaliņos, kur par salīdzinoši lētām cenām var atrast diezgan oriģinālus apģērbu gabalus, sudraba rotaslietas utt. Ohridu kā vasaras atpūtas kūrortu iecienījuši atpūtnieki no Holandes - tie šeit pavada ne vienu nedēļu vien!
Nakšņošana 3* viesnīcā Diplomat (www.hoteldiplomatohrid.info), Ohridas centrā (2 naktis).
 
4. diena
Brokastis.
Ohridas iepazīšanas ekskursija. Iepazīšanās ar vietējo amatnieku darinājumiem. Paviesosimies pilsētas muzejā, kurā atrodamas arheoloģiskās kolekcijas no aizvēsturiskiem laikiem. Pabūsim Sv. Sofijas baznīcā - vienā no lielākajām viduslaiku baznīcām Balkānos. Antīkais teātris, kas datēts no seno grieķu–romiešu laikiem, vēlāk tajā tika organizētas kaujas ar dzīvniekiem. Ārkārtīgi izturīgais Samjuela cietoksnis.
Kafijas pauze.
Sv. Jāņa Teologa klosteris (13. gs.), kas atrodas augstu klintī pie Ohridas ezera virs zvejnieku apmetnes Kaneo.
Brīvs laiks pusdienām pilsētas centrā
Brīva pēcpusdiena laiskai atpūtai Ohridā!
Nacionālais vakars tradicionālā maķedoniešu restorānā. Maķedoniešu virtuve un vīns maķedoniešu tradicionālās mūzikas pavadībā!
Nakšņošana 3* viesnīcā Diplomat (www.hoteldiplomatohrid.info), Ohridas centrā (2 naktis).5. diena
Brokastis.
Brauciens uz Albāniju.
Sveicināta, Albānija!
Ierašanās Tirānā. Tirānas apskate. Tirāna ir Albānijas lielākā pilsēta un galvaspilsēta. Tā kļuva par galvaspilsētu 1920. g., tajā dzīvo 600.000 iedzīvotāju. Apskatīsim nacionālā varoņa Skanderbeka skvēru, kultūras pili, pulksteņtorni, Et’hem Bey mošeju un Komunistu apdzīvoto kvartālu - vietu, kas patiesībā ir pilna ar moderniem bāriem, restorāniem un krogiem.
Brīvais laiks pusdienām.
Krujas apskate. Kruja ir viena no lielākajām Ziemeļ-Albānijas pilsētām, tā ir Albānijas „vēstures pilsēta”.  Apskatīsim Skanderbega pili un muzeju, etnogrāfisko muzeju, Krujas veco „bazāru”, kurā atrodami autentiski un antīki veikaliņi.
Brauciens uz Durres. Durres – Albānijas kūrortpilsēta Adrijas jūras krastā.
Brīvs vakars.
Nakšņošana 4* viesnīcā Hotel villa Belvedere (www.vilabelvedere.com), Durres.

6. diena
Brokastis.
Ekskursija Durres - (agrāk Durrazzo) viens no vecākajiem ciematiem Albānijā un otrā lielākā pilsēta valstī. Gadsimtiem ilgi tā bija lielākā osta Adrijas jūrā.
Brīvais laiks Durres - peldei Adrijas jūrā, pilsētas patstāvīgai iepazīšanai, pusdienām...
Izbraukšana uz Kastoriju - grieķu pilsētu, kas atrodas 650 m augstumā virs jūras līmeņa, pie gleznaina kalnu ezera - Orestiada. Vecpilsētas ieliņas, apburošas baznīciņas un svaigs kalnu gaiss… Kastoriju saucot arī par Grieķijas „ Sibīriju” , jo ziemas šeit ir vēsākās nekā pārējā Grieķijas teritorijā.
Nakšņošana 3* viesnīcā Hotel Kastoria (www.hotel-kastoria.gr), Kastorijā.

7. diena
Brokastis.
Izbraukšana uz Salonikiem.
Meteora - Grieķijas klosteru komplekss. Dienvidaustrumu Tesālijas daļā, vietā, kur debesis un zeme satiekas, Meteora - milzīgas klintis paveras skatam, radot unikālu ainavu. Klosteri, kas atrodas šajās klintīs atklāj neparastu mākslas sasniegumu un pierāda arhitektūras transformācijas varenību.
Ierašanās Salonikos, iekārtošanās viesnīcā.
Brīvs vakars.
Nakšņošana viesnīca Salonikos.

8. diena
Izbraukšana uz Saloniku lidostu.
Tiešais lidojums: Saloniki - Rīga (plānotais lidojuma laiks: plkst. 08:40-11:50).


Cenā iekļauts:

-    tiešais lidojums: Rīga - Saloniki - Rīga (nododamā bagāža līdz 20 kg, rokas bagāža līdz 5 kg);
-    visi programmā minētie transfēri un pārbraucieni: šofera pakalpojumi, komfortabla autobusa noma;
-    nakšņošana 3*-4* viesnīcās (dzīvošana divvietīgos numuriņos);
-    brokastis viesnīcās;
-    grupas vadītāja un vietējo gidu pakalpojumi.

Papildus izdevumi:

-    vakariņas tradicionālā grieķu tavernā: 25 EUR;
-    vīna degustācija un pusdienas Balkānu vīna darītavā: 15 EUR;
-    nacionālais vakars tradicionālā maķedoniešu restorānā: 18 EUR;
-    ieejas maksas: ~30 EUR - visa ceļojuma garumā;
-    citi ēdināšanas un personīgie izdevumi;
-    piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 100 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu);
-    ceļojuma apdrošināšana uz brauciena laiku: no 4.50 EUR pers. līdz 70 g.

! Ceļojumā līdzi jāņem EUR (eiro) valūta.

Pieteikšanās ceļojumam:

·    Līgums starp klientu vai tā pārstāvi un ceļojumu biroju;
·    100 EUR avansa iemaksa personai (jāveic 7 dienu laikā);
.    otrā iemaksa 300 EUR personai jāveic ne vēlāk kā 90 dienas pirms ceļojuma;
·    pilnīgs norēķins jāveic ne vēlāk kā 30 dienas pirms ceļojuma;
.    savstarpēji vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.

Dodoties ceļojumā, atceries:
·    Tavai pasei jābūt izdotai pēc 2002. gada 1. jūlija un derīgai 6 mēnešus pēc atgriešanās no brauciena.
·    Ja ceļojumā dodas nepilngadīga persona (līdz 18 gadiem) bez vecāku pavadības, līdzi nepieciešami sekojoši dokumenti - pase, dzimšanas apliecības oriģināls vai notāra apstiprināta kopija, kā arī notariāli apstiprināta pilnvara no viena vecāka.


Atteikšanās no ceļojuma:
•   Atsakoties no ceļojuma tiek ieturēta 1. avansa iemaksa;
•   ja līdz brauciena sākumam atlikušas 100 – 75 dienas, tiek ieturēti 50%  no ceļojuma summas;
•   ja 75 – 45 dienas, tiek ieturēti 75%  no ceļojuma summas;
•   ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 45 dienas, tiek ieturēti 100%  no ceļojuma summas.

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā (ja dati tiek mainīti īsi pirms ceļojuma, var tikt piemērotas aviosabiedrības soda sankcijas par vārda maiņu).


Atcerieties, ka...
Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.

Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.

Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un valūtas kursa pieauguma.

Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.

Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem.Ceļojuma tūroperators Remiro Travel

REMIRO TRAVEL
T.ofiss: 27850994; Renāte - 29199850
E-pasts: remirotravel@inbox.lv


Jebkuru Tūrisma aģentūras Remiro Travel portālā publicēto materiālu izmantošana ir stingri aizliegta bez tūrisma aģentūras Remiro Travel rakstiskas atļaujas.