lv | en

Warning: filetype() [function.filetype]: Lstat failed for content/pages/lv/kruizs/austrumu-burviba in /var/www/vhosts/remirotravel.lv/httpdocs/functions.php on line 91

Warning: filetype() [function.filetype]: Lstat failed for content/pages/lv/kruizs/no-venecijas-lidz-barselonai in /var/www/vhosts/remirotravel.lv/httpdocs/functions.php on line 91


Esam reģistrēti LR Tūrisma pakalpojumu sniedzēju datu bāzē ar numuru: 
TATO-2010-181
Apdrošinātā tūristu iemaksātās naudas summa (garantija klientiem)-
28 457 EUR

Darba laiks:
P. O. T. C. P.  09:00 - 18:00
S., Sv. -
(Pieteikumus no mājas lapas iespējams veikt visu diennakti)

Brīva 1 vieta sievietei! Pieteikšanās līdz 05.07.2017.!
18. - 26.08.2017., Uguns zeme Azerbaidžāna! (lasīt)Jauni grupu SPA!
Atpūta Lietuvas kūrortpilsētā Palangā, Hotel Vanagupe SPA 5*!
Datumi: 23. - 24.09.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Atpūta AQUA SPA Hotel 4* Rakverē
Datumi: 07. - 08.10.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Luksus atpūta V SPA 4* Tartu novembra svētkos! Ar iespēju apmeklēt jauno Igaunijas Nacionālo muzeju
Datumi: 19. - 20.11.2017. (lasīt)Jaunums!

Uz Grodņu Baltkrievijā bez vīzas!
Datumi: 16. - 17.09. / 21. - 22.10.2017. (lasīt)Grupu kruīzu ceļojumus varat skatīt šeit.MĒS ESAM ARĪ:


SADARBĪBAS PARTNERI:
 
 

 

 

Nav pārdošanā. Karību salu kruīzs Jaunajā gadā!

CEĻOJUMS NAV PĀRDOŠANĀ!
 

Karību salu kruīzs Jaunajā gadā!


Karību salas: Puertoriko, Sentomasa, Sintmārtena, Barbadosa, Sentlūsija, Martinika, Sentkitsa, Antigva, Tortola

Ceļojuma laikā izbaudīsim kruīza kuģa programmu - ar gardiem ēdieniem, dzīvo mūziku, dažādām atrakcijām un priekšnesumiem - viss jau iekļauts cenā - garlaicīgi nebūs!
Pēc vēlēšanās, pludmalēs par papildus maksu ir iespējams nodarboties ar dažādiem ūdens sporta veidiem.1. diena
Dodamies ceļā!
Satikšanās Rīgas lidostā. Lidojums ar Finnair: Rīga 11:05-12:15 Helsinki 14:10–15:55 Ņujorka 19:00- 00:07 Sanhuana.
Transfērs uz viesnīcu Sanhuanā, Puertoriko.

2. diena
Iepazīstam Puertoriko
Brokastis viesnīcā.
Brīva diena Sanhuanā - pilsētas, pludmaļu, veikalu iepazīšanai.
Nakšņošana viesnīcā Sanhuanā.

3. diena
Puertoriko un kruīzs var sākties!
Brokastis viesnīcā.
Brīvs rīts Sanhuanā.
~ 12:00 transfērs uz kruīza kuģi NCL Dawn Sanhuanas ostā. Iekārtošanās kajītēs un kruīza programmas baudīšana.
Plkst. 21:00 kruīza kuģa atiešana un izbraukšanas ballīte uz atklātā klāja!

4. diena
Sentomasa
Brokastis uz kuģa.
Plkst 08:00 kruīza kuģis piestāj pie Šarlotes Amālijas - Sentomasas (ASV Virdžīnu sala) salas galvaspilsētas. Šarlote Amālija bija Dānijas karaliene, kam par godu pilsēta nosaukta dāņu laikos. Pirms 100 gadiem amerikāņi šīs salas no dāņiem atpirka par 25 miljoniem dolāru un tagad tās ir ASV Virdžīnu salas.
Ar gaisa tramvajiņu uzbrauksim Paradīzes smailē, šeit nodegustēsim Sentomasas salai raksturīgo kokteilīti - Bušvakeru un nofotografēsimies, jo no šejienes var redzēt gan apkārt esošās saliņas, gan mūsu kruīza kuģi uz piesātināti zilās Karību jūras fona. Sentomasa zināmā arī kā iepirkšanās paradīze un tax free zona - suvenīru veikaliņi, juvelierizstrādājumu veikaliņi, te ir pieejami ik uz soļa.
Salas pretējā pusē atrodas viena no pausaules skaistākajām pludmalēm - Megan’s Bay (7-10 USD pers. brauciens ar taksometru-busiņu + 5 USD ieejas maksa).
Plkst. 18:00 kruīza kuģis atiet. Vakariņas uz kruīza kuģa.

5. diena
Sintmārtena
Brokastis uz kuģa.
Plkst. 08:00 kuģis piestāj Filipsburgā, Sintmārtenā. Šī ir mazākā sala pasaulē, kas sadalīta divu valstu starpā: Senmartēna (franču: Saint-Martin) un Sintmārtena (nīderlandiešu: Sint Maarten).
20 min. gājiena attālumā (vai par ~ 4 USD ar ūdens taksi) pa piejūras promenādi nonāksiet Sintmārtenas centrā, tepat blakus arī smilšu pludmale - Great Bay beach. Ieliņās atrodami restorāni un veikaliņi ar dažādām duty free precēm: somiņas, apavi, kosmētika, cigāri utt.
Vai iespējams doties uz Maho pludmali, kas populāra ar to, ka lidosta atrodas tieši aiz pludmales un lidmašīnas nolaižas pāri atpūtnieku galvām...
Plkst. 17:00 kuģis atiet. Vakariņas uz kuģa.
 
6. diena
Jaunā - 2018. gada sagaidīšana Karību jūrā!
Atpūta Karību jūrā, kur gaisa temperatūra ir vidēji +27 C visa gada garumā! Kruīza programmas baudīšana - 24 h ēdināšana un izklaides programmas. Iespējams peldēties baseinā un sauļoties uz atklātā klāja. Pieejams arī bērnu baseins un 6 džakuzi. Vakarā iespējams atpūsties vienā no 11 bāriem vai disko klubā.
Atvadīšanās no vecgada un jaungada sagaidīšana pusnaktī!7. diena
Barbadosa
Brokastis uz kuģa.
Plkst. 08:00 kruīza kuģis piestāj Bridžtaunā, Barbadosā. No visām Karību jūras salām vistālāk uz austrumiem esošā Barbadosa tiek dēvēta par „Mazo Angliju”, jo savas pēdas te atstājuši ilgie Anglijas kolonijas statusa gadi - visapkārt manāmas anglikāņu baznīcas un kriketa laukumi.
Brīva diena atpūtai pilsētā vai pludmalē. Pastaigas attālumā (iespējams transfērbuss) no ostas atrodas Bridžtaunas vecpilsēta (UNESCO) ar simtiem koloniālo ēku, veikaliem un restorāniem. Dodies pastaigā un iepirkties pa tās šaurajām ieliņām, sevišķi kolorītas ir Broad str. and tikai kājāmgājējiem paredzētā Swan ieliņa. Bridžtaunā ir pilsētas pludmale - Brownes Beach. Tiem, kas alkst eksotikas - iespējams doties uz Payne’s beach (ar taksometru, ~ 10 km no ostas), lai peldētos vai snorkelētu kopā ar bruņurupučiem!
Ienirstiet zemūdens pasaulē, ļaujieties okeāna viļņiem sērfojot, iebaudiet malciņu ruma zem palmas, vērojiet mērkaķīšus spēlējoties kokos, pieveriet acis un pārcelieties sen aizgājušajos laikos, kad Barbadosā dzīvoja pirāti!
Plkst. 17:00 kuģis atiet. Vakariņas uz kuģa.

8. diena
Sentlūsija
Brokastis uz kuģa.
Plkst. 08:00 kruīza kuģis piestāj Kastri pilsētā uz Sentlusijas (St.Lucia) salas. Nelielā, krāsainā Kastri pilsēta ir izvietojusies uz zaļu kalnu fona. Blakus ostai atrodas suvenīru tirgus. Iespaidīgākais uz šīs nelielās salas ir augstās dvīņu Pitona smailes- apdzisušās vulkānu virsotnes slejas 798 metru un 750 metru augstumā. Un to piekājē esošā franču koloniālā Soufriēras pilsētiņa, kas ir šīs salas sirds un dvēsele! Visapkārt tai ir vulkāniskie krāteri un burbuļojoši dubļu vulkāni, kas izdala sēra gāzes
Iespējams doties ekskursijā uz nelielo Soufriēras pilsētiņu (tiks prezicēts) - banānu plantācijas, vulkāns, sēravoti un ūdenskritums.
Plkst. 17:00 kuģis atiet. Vakariņas uz kuģa.


9. diena
Martinika
Brokastis uz kuģa.
Plkst. 08:00 kuģis piestāj Fordefransā - Martinikas galvaspilsētā. Sala ir Francijas aizjūras reģions un vietējā valūta ir EUR! Fordefransa izvietojusies uz šauras strēmeles starp kalniem un jūru. Kūrortpilsētas centrs ar veikaliņiem un citām izklaidēm atrodas aptuveni 15 min. pastaigas attālumā no kruīza piestātnes. Kā arī nelielā pilsētas pludmalīte - La Francaise beach.
10 km attālumā no Fordefransas atrodas krāšņs botāniskais dārzs - Jardin de Balata. Virs 100 gadus vecu koku galotnēm ierīkotas pastaigu takas no kurām var baudīt gan daiļo parku, gan redzēt Fordefransas līci tālumā.
Iespējamas ekskursijas:
 • Senpjēra - vēsturiskā galvaspilsēta 4 h - 58 EUR.* Foto pauze Balatas baznīcā. Ruma degustācija ražotnē. Senpjēra - kādreizējā „Karību Parīze”, ko izpostīja Mount Pelee vulkāna izvirdums 1902. gadā. Vulkāna muzeja apmeklējums.
 • 4x4 piedzīvojums, 4 h - 118 EUR.* Izbrauciens pa tropiskajiem lietusmežiem, banānu plantācijām un foto/peldes pauze pie upes.
Plkst. 17:00 kuģis atiet. Vakariņas uz kuģa.

 

10. diena
Sentkitsa
Brokastis uz kuģa.
Plkst. 08:00 kuģis piestāj Basterā, Sentkitsā. Sentkitsas un Nevisas federācija sastāv no divām salām - abas vulkāniskas izcelsmes un abām pa vidu slejas vulkāns. Nelielajā pilsētiņā pieejami veikaliņi un suvenīru bodītes. Tās pats centrs- saukts par „Circus” atrodas īsas pastaigas attālumā no ostas.
Iespējamas ekskursijas:
 • Iespējams doties braucienā ar „cukura vilcienu” - kādreiz dzelzceļš kalpojis cukurniedru pārvadāšanai, tagad atvērtā tipa ekskursiju vilciens kursē gar okeāna piekrasti, pāri augstiem tērauda tiltiem, cauri mazām saimniecībām un lauki - redzēsim okeānu, klintis un sulīgo veģetāciju visapkārt. Lieliska iespēja redzēt neskarto Karību salas dabu! 3 h - 118 EUR.*
 • 4x4 safari un pludmales atpūta. 3.5 h - 84 EUR.*
 • Atraktīvākiem ceļotājiem iespējams „debesu safari” jeb slīdēšana pa virvēm cauri Sentkitsas zaļajiem lietus mežiem. 3h - 160 EUR.*
Plkst. 17:00 kuģis atiet. Vakariņas uz kruīza kuģa.

11. diena
Antigva
Brokastis uz kuģa.
Plkst. 08:00 kruīza kuģis piestāj Sentdžonsā, Antigvas un Barbudas galvaspilsētā. Antigva un Barbuda ir valsts, kas sastāv no salu grupas, bet tikai divas lielākās salas ir apdzīvotas. Antigva jeb Santa Maria de la Antigua, kā to nodēvēja Kolumbs, 1493. gadā atklājot salu, ir kaļķakmens-koraļļu sala ar 365 balto smilšu pludmalēm - katrai gada dienai pa vienai pludmalei! Angļu kolonijas laiki te ir atstājuši savas pēdas – salu karaliene joprojām ir Elizabete II, bet sajūtams arī izteikts Afrikāņu - Karību stils gan mūzikā, gan dejās, valodā un ēdienā.
Iespējams doties pastaigā pa Sentdžonsas ielām - krāsainas „duty free” bodītes un iespaidīgā Sv. Džona katedrāle, ko rotā balti baroka torņi. Vai doties uz kādu no baltajām Antigvas smilšu pludmalēm.
Plkst. 17:00 kuģis atiet. Vakariņas uz kuģa.

12. diena
Tortola
Brokastis uz kuģa.
Plkst. 08:00 Piestājam Tortolas salas Rodtaunā - Britu Virdžīnu salu galvaspilsētā. Pilsēta ir neliela, tāpēc iesakām doties atpūtā uz kādu no pludmalēm, kas šeit ir sevišķi skaistas. Ar atvērta tipa džipveidīgajiem busiņiem iespējams nokļūt kādā no Tortolas pludmalēm. Populārākā: Cane Garden Bay Beach (6-12 USD pers. brauciens ar safari busiņu).
Iespējama ekskursija:
 • Virgin Gorda parks 4,5 h - 80 EUR.* Uz blakus saliņas - Virgin Gorda, atrodas Nacionālas parks ar nepārspējami skaistu pludmali – „The bath Virgin Gorda”. Pludmali klāj laukakmeņi līdz pat 12 m lielumā, veidojot tuneļus, arkas, grotas un baseiniņus. Var peldēties, snorkelēt un doties pastaigā akmeņu veidotajos tuneļos. Uz Virgin Gordu var nokļūt 25 min. braucienā ar motorlaivu.
Plkst. 17:00 kuģis atiet. Vakariņas uz kruīza kuģa.

13. diena
Puertoriko
Kruīza kuģis plkst. 7:00 atgriežas Sanhuanā.
Sanhuanas vecpilsēta - šauru ieliņu labirints ar krāsainām mājiņām visapkārt. Iespēja izbraukt ar bezmaksas apskates trolejbusiņu, lai apskatītu Sanhuanas populārākās apskates vietas.
Iekārtošanās viesnīcā Puertoriko, brīvs vakars vēl pēdējo suvenīru iegādei.
Nakšņošana viesnīcā Puertoriko.

14. diena
Dodamies mājup...
Lidojums: Sanhuana 10:00-12:57 Ņujorka 17:45-08:50 Helsinki 9:30-10:45 Rīga. Nakts lidmašīnā.

15. diena
Sveika, Latvija!
Lidojot, griežam laiku uz priekšu un plkst. 10:45 ielidojam Latvijā!


Cenā iekļauts:

 • lidojums ar Finnair: Rīga – Helsinki – Ņujorka- Sanhuana- Ņujorka - Helsinki - Rīga;
 • 20 kg nododamā bagāža, 5 kg rokas bagāža pers.;
 • transfēri Sanhuanā saskaņā ar programmu;
 • 3 naktis viesnīcā Puertoriko ar brokastīm;
 • uz kruīza kuģa 11 dienu/10 nakšu garumā:
. vieta izvēlētajā kajītē uz kruīza kuģa, ostu nodevas;
. 24 h ēdināšana uz kuģa, kā arī tēja, kafija, sula, ūdens un ledustēja;
. izklaides programmas uz kuģa;
 • grupas vadītāja pakalpojumi visa ceļojuma garumā.

Iespējamie papildus izdevumi:

 • ceļojumu medicīniskā apdrošināšana: ~16 EUR pers. līdz 64 g.;
 • ASV iebraukšanas atļauja LR pilsoņiem: 14 USD;
 • papildus izvēles ekskursijas kruīza ceļojuma ostu pilsētās - cenas norādītas programmā;
 • uz kruīza kuģa:

.    pēc izvēles - apkalpojošā servisa maksas uz kuģa personām no 3 g.: 13.99 USD dienā;

.    limonādes un alkoholiskie dzērieni bāros un restorānos uz kruīza kuģa;

.    SPA procedūras, friziera pakalpojumi u.c.

! LR pilsoņiem nav nepieciešamas vīzas.


Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:
·     līgums starp klientu vai tā pārstāvi un ceļojumu biroju;
·     500 EUR avansa iemaksa personai (jāveic 7 dienu laikā);
·    1500 EUR otrā iemaksa personai jāveic 120 dienas pirms ceļojuma;
·    pilnīgs norēķins jāveic 60 dienas pirms ceļojuma.

Dodoties ceļojumā, atceries:
·    Tavai pasei jābūt izdotai pēc 2007. gada 20. novembra un derīgai 6 mēnešus pēc atgriešanās no brauciena;
·    Ja ceļojumā dodas nepilngadīga persona (līdz 18 gadiem) bez vecāku pavadības, līdzi nepieciešami sekojoši dokumenti - pase, dzimšanas apliecības oriģināls vai notāra apstiprināta kopija, kā arī notariāli apstiprināta pilnvara no viena vecāka.


Atteikšanās no ceļojuma:

•    atsakoties no ceļojuma, tiek ieturēta pirmā avansa iemaksa 500 EUR (personai) apmērā;
•    ja līdz brauciena sākumam atlikušas 120 - 90 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•    ja 90 - 60 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•    ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 60 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.


Vārda maiņa iespējama:
. līdz 90 dienām pirms ceļojuma: bezmaksas,
. 90-30 dienas pirms ceļojuma: 70 EUR,
. 30 dienas pirms ceļojuma: 150 EUR.

 

! Ceļojuma birojs patur tiesības mainīt brauciena cenu atkarībā no degvielas cenu izmaiņām.Ceļojuma tūroperators Remiro Travel

REMIRO TRAVEL
T.ofiss: 25373777, 27850994 
E-pasts: remirotravel@inbox.lvJebkuru Tūrisma aģentūras Remiro Travel portālā publicēto materiālu izmantošana ir stingri aizliegta bez tūrisma aģentūras Remiro Travel rakstiskas atļaujas.