lv | en

Warning: filetype() [function.filetype]: Lstat failed for content/pages/lv/kruizs/austrumu-burviba in /var/www/vhosts/remirotravel.lv/httpdocs/functions.php on line 91

Warning: filetype() [function.filetype]: Lstat failed for content/pages/lv/kruizs/no-venecijas-lidz-barselonai in /var/www/vhosts/remirotravel.lv/httpdocs/functions.php on line 91


Esam reģistrēti LR Tūrisma pakalpojumu sniedzēju datu bāzē ar numuru: 
TATO-2010-181
Apdrošinātā tūristu iemaksātās naudas summa (garantija klientiem)-
28 457 EUR

Darba laiks:
P. O. T. C. P.  09:00 - 18:00
S., Sv. -
(Pieteikumus no mājas lapas iespējams veikt visu diennakti)

Brīva 1 vieta sievietei! Pieteikšanās līdz 05.07.2017.!
18. - 26.08.2017., Uguns zeme Azerbaidžāna! (lasīt)Jauni grupu SPA!
Atpūta Lietuvas kūrortpilsētā Palangā, Hotel Vanagupe SPA 5*!
Datumi: 23. - 24.09.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Atpūta AQUA SPA Hotel 4* Rakverē
Datumi: 07. - 08.10.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Luksus atpūta V SPA 4* Tartu novembra svētkos! Ar iespēju apmeklēt jauno Igaunijas Nacionālo muzeju
Datumi: 19. - 20.11.2017. (lasīt)Jaunums!

Uz Grodņu Baltkrievijā bez vīzas!
Datumi: 16. - 17.09. / 21. - 22.10.2017. (lasīt)Grupu kruīzu ceļojumus varat skatīt šeit.MĒS ESAM ARĪ:


SADARBĪBAS PARTNERI:
 
 

 

 

Maiami un Karību salu kruīzs! 25.01.-07.02.2018.

Maiami un Karību salu kruīzs!

Datumi: 25. janvāris - 7. februāris, 2018. gads

Cena: 2800 EUR 2750 EUR - vienai pers. (dzīvojot 2-vietīgā iekšējā kajītē)


2-vietīga kajīte ar logu: piemaksa +200 EUR pers.
Pēc pieprasījuma: trīs un četr-vietīgas kajītes.

Ceļojuma ilgums: 14 dienas

Ceļojuma programma PDF formātā: šeit.

Maiami un Karību salas: Puertoriko, Sentomasa, Dominika, Barbadosa, Sentlūsija, Sintmārtena

Ceļojuma laikā izbaudīsim kruīza kuģa programmu - ar gardiem ēdieniem, dzīvo mūziku, dažādām atrakcijām un priekšnesumiem - viss jau iekļauts cenā - garlaicīgi nebūs!


1. diena, 25.01.

Dodamies ceļā uz saulaino Maiami
Satikšanās Rīgas lidostā 2 h pirms lidojuma.
Lidojums ar Finnair: Rīga 11:05-12:15 Helsinki 16:55-21:05 Maiami.
Transfērs uz viesnīcu Maiami.


2. diena, 26.01.
Kruīzs var sākties!

Brokastis viesnīcā.
~ 12:00 transfērs uz kruīza kuģi NCL Jade Maiami ostā. Ap plkst. 14:00 iekārtošanās kajītēs.
Ap plkst. 15:00 apmācība.
Plkst. 16:00 kruīza kuģa atiešana, izbraukšanas ballīte uz atklātā klāja!
Vakariņas uz kruīza kuģa.
 
3. diena,
27.01.

Kruīza programmas baudīšana - brīva diena Karību jūrā
Atpūta Karību jūrā, kur gaisa temperatūra ir vidēji +27 C visa gada garumā! Kruīza programmas baudīšana - 24 h ēdināšana un izklaides programmas. Iespējams peldēties baseinā un sauļoties uz atklātā klāja. Pieejams arī bērnu baseins un 6 džakuzi. Vakarā iespējams atpūsties vienā no 15 bāriem vai disko klubā.

 

4. diena, 28.01.
Puertoriko
Brokastis uz kuģa.
Plkst. 15:00 kruīza kuģis piestāj Sanhuanā, Puertoriko.
Iesakām doties uz Sanhuanas vecpilsētu - šauru ieliņu labirintu ar krāsainām mājiņām visapkārt. Sanhuanas vecpilsēta ar tās 17. gs. arhitektūru un vēsturiskajām ēkām ir viena no skaistākajām pilsētām Karību salās.  Vecpilsētu iespējams iepazīt arī izmantojot bezmaksas busiņu – balto vilcieniņu, kas regulāri kursē pa Sanhuanas vecpilsētu. Esot vecpilsētā, noteikti vērts apmeklēt senos El morro (UNESCO) aizsardzības fortus.
Tiem, kas vēlas redzēt Puertoriko salas eksotisko dabu, iespējams iegādāties ekskursiju uz El Yunque lietus mežu (4 h, cena 1 pers.: 56 EUR*) - aptuveni 2 h pastaiga pa tropisko mežu ar tā unikālo floru un, ja laikapstākļi atļaus, pelde kristāldzidrā ūdenskritumā. 
Plkst. 22:00 kuģis atiet. Vakariņas uz kuģa.

5. diena, 29.01.
Sentomasa
Brokastis uz kuģa.
Plkst. 08:00 kruīza kuģis piestāj pie Šarlotes Amālijas – Sentomasas (St.Thomas) salas galvaspilsētas. Šarlote Amālija bija Dānijas karaliene, kam par godu pilsēta nosaukta dāņu laikos. Pirms 100 gadiem amerikāņi šīs salas no dāņiem atpirka par 25 miljoniem dolāru un tagad tās ir ASV Virdžīnu salas.
Ar gaisa tramvajiņu uzbrauksim Paradīzes smailē, šeit nodegustēsim Sentomasas salai raksturīgo kokteilīti - Bušvakeru un nofotografēsimies, jo no šejienes var redzēt gan apkārt esošās saliņas, gan mūsu kruīza kuģi uz tirkīzzilās Karību jūras fona. Sentomasa zināmā arī kā iepirkšanās paradīze un tax free zona - suvenīru veikaliņi, juvelierizstrādājumu veikaliņi, te ir pieejami ik uz soļa.
Salas pretējā pusē atrodas viena no pasaules skaistākajām pludmalēm - Megan’s Bay (7-10 USD pers. brauciens ar taksometru-busiņu + 5 USD ieejas maksa).
Plkst. 17:00 kruīza kuģis atiet. Vakariņas uz kruīza kuģa.


 
6. diena, 30.01.
Dominika
Brokastis uz kuģa.
Plkst. 09:00 kruīza kuģis piestāj Rozo, Dominikā. Dominika ir burtiski vertikāla sala - tās augstums krietni pārsniedz tās platuma izmērus, uz tās atrodas 9 no 16 Karību salu aktīvajiem vulkāniem, kā arī otrs lielākais vārošais ezers pasaulē (aiz Jaunzēlandes). Ezeru uzvāra no plaisām zemes garozā nākošās sērūdeņraža gāzes, kas rodas kūstošajā lavā pazemē.
Rozo ir Dominikas nelielā un kompaktā, taču dzīvīgā galvaspilsēta, kas atrodas pie Rozo upes grīvas. Regeja mūzika skan šaurajās ieliņās ar senām koka un akmens mājiņām.
Rozo vislabāk iepazīt ir dodoties pastaigā. Iespējams doties pastaigā uz botānisko dārzu - eksotiski un tropiski augi, papagaiļu izpētes centrs. Botānisko dārzu 1979. gadā izpostīja viesuļvētra Dāvids - par atmiņu tam - dārzā joprojām atrodas autobuss, kam uzkritis Āfrikas baoba koks. Iesakām iepazīt seno tirgu - Old market, kas 300 gadu garumā kalpojis kā tikšanās vieta, pārtikas tirgus, vergu tirgus, šodien te atrodas suvenīru bodītes.
Iespējams doties ekskursijā: Dominikas ūdenskritumi un sēravoti (4.5 h, cena 1 pers. 65 EUR): ekskursijas laikā iepazīsim 2 iespaidīgākos Morne 24 m augstus ūdenskritumus Trois Piton National Park, iespējams izpeldēties vēsajā kalnu ūdenī. Sēravotu, kas mēdz burbuļot karstā vulkāna ūdens ietekmē. Trafalgar ūdenskritumi uz sulīgi zaļo paparžu fona un skatu platforma. Atceļā foto pauze Botāniskā dārza skatu platformā Morne Bruce.
Plkst. 17:00 kuģis atiet. Vakariņas uz kuģa.

7. diena, 31.01.

Barbadosa
Brokastis uz kuģa.
Plkst. 08:00 kruīza kuģis piestāj Bridžtaunā, Barbadosā. No visām Karību jūras salām vistālāk uz austrumiem esošā Barbadosa tiek dēvēta par „Mazo Angliju”, jo savas pēdas te atstājuši ilgie Anglijas kolonijas statusa gadi - visapkārt manāmas anglikāņu baznīcas un kriketa laukumi.
Brīva diena atpūtai pilsētā vai pludmalē. Pastaigas attālumā (iespējams transfērbuss) no ostas atrodas Bridžtaunas vecpilsēta (UNESCO) ar simtiem koloniālo ēku, veikaliem un restorāniem. Dodies pastaigā un iepirkties pa tās šaurajām ieliņām, sevišķi kolorītas ir Broad str. and tikai kājāmgājējiem paredzētā Swan ieliņa. Bridžtaunā ir pilsētas pludmale - Brownes Beach. Tiem, kas alkst eksotikas - iespējams doties uz Payne’s beach (ar taksometru, ~ 10 km no ostas), lai peldētos vai snorkelētu kopā ar bruņurupučiem!
Ienirstiet zemūdens pasaulē, ļaujieties okeāna viļņiem sērfojot, iebaudiet malciņu ruma zem palmas, vērojiet mērkaķīšus spēlējoties kokos, pieveriet acis un pārcelieties sen aizgājušajos laikos, kad Barbadosā dzīvoja pirāti!
Plkst. 17:00 kuģis atiet. Vakariņas uz kuģa.

 

8. diena, 01.02.
Sentlūsija
Brokastis uz kuģa.
Plkst. 08:00 kruīza kuģis piestāj Kastri pilsētā uz Sentlūsijas (St.Lucia) salas. Nelielā, krāsainā Kastri pilsēta ir izvietojusies uz zaļu kalnu fona. Blakus ostai atrodas suvenīru tirgus. Iespaidīgākais uz šīs nelielās salas ir augstās dvīņu Pitona smailes - apdzisušās vulkānu virsotnes slejas 798 metru un 750 metru augstumā. Un to piekājē esošā franču koloniālā Soufriēras pilsētiņa, kas ir šīs salas sirds un dvēsele!
Visapkārt tai ir vulkāniskie krāteri un burbuļojoši dubļu vulkāni, kas izdala sēra gāzes.
Iespējams doties ekskursijā uz nelielo Soufriēras pilsētiņu (tiks precizēts) - banānu plantācijas, vulkāns, sēravoti un ūdenskritums...
Plkst. 17:00 kuģis atiet. Vakariņas uz kuģa.

9. diena, 02.02.

Sintmārtena
Brokastis uz kuģa.
Plkst. 08:00 kuģis piestāj Filipsburgā, Sintmārtenā. Šī ir mazākā sala pasaulē, kas sadalīta divu valstu starpā: Senmartēna (franču: Saint-Martin) un Sintmārtena (nīderlandiešu: Sint Maarten).
20 min. gājiena attālumā (vai par ~ 4 USD ar ūdens taksi) pa piejūras promenādi nonāksiet Sintmārtenas centrā, tepat blakus arī smilšu pludmale - Great Bay beach. Ieliņās atrodami restorāni un veikaliņi ar dažādām duty free precēm: somiņas, apavi, kosmētika, cigāri utt.
Vai iespējams doties uz Maho pludmali, kas populāra ar to, ka lidosta atrodas tieši aiz pludmales un lidmašīnas nolaižas pāri atpūtnieku galvām...
Plkst. 17:00 kuģis atiet. Vakariņas uz kuģa.

10. - 11. diena, 03. - 04.02.
Kruīza programmas baudīšana - brīva diena Karību jūrā
Atpūta siltajā Karību jūrā, izbaudot kruīza kuģa izklaides programmu un 24 h ēdināšanu.  
 
12. diena, 05.02.
Brīva diena Maiamibīčā!
Kruīza kuģis plkst. 8:00 atgriežas Maiami. Nokāpšana no kuģa, tranfērs uz viesnīcu, reģistrēšanās pēcpusdienā.
Brīva diena atpūtai Maiamibīčā. Maiamibīčas 13.6 km garā balto smilšu pludmale ir viens no iecienītākajiem Amerikas kūrortiem ziemas sezonā! Viesnīcas, restorāni, naktsklubi un laika apstākļi, kas ziemā ir idilliski - termometra stabiņš rāda siltu laiku pat visaukstākajos mēnešos.
Nakšņošana viesnīcā Maiamibīčā.

13. diena, 06.02.

Brokastis viesnīcā. Brīvs rīts pludmalē.
Maiami apskates ekskursija. Floridas štata visekstravagantākā pilsēta Maiami - šeit atrodama Art Deco arhitektūra, Maiamibīčas pludmales, bohēmiskais Coconut Grove rajons, elitārais Coral Gables rajons, mazās Havannas kvartāls  ar kubiešu cigāru un kafijas bodītēm, un debesskrāpju pārpildītais Maiami centrs jeb Downtown Miami. Maiami ir lielākā latīņamerikāņu apdzīvotā vieta ārpus Latīņamerikas, tāpēc  spāņu un arī Haiti kreola valodas ielās var dzirdēt biežāk nekā oficiālo - angļu valodu...
Vakarā transfērs uz lidostu. Lidojums: Maiami 22:55-15:30 Helsinki 16:15-17:25 Rīga. Nakts lidmašīnā.

14. diena, 07.02.
Sveika, Latvija!

Lidojot, griežam laiku uz priekšu un ielidojam Latvijā!


Maršruta karte:


Ceļojuma cena:
2750 EUR - vienai personai (kruīza laikā dzīvošana divvietīgā iekšējā kajītē)
2950 EUR - vienai personai (kruīza laikā dzīvošana divvietīgā kajītē ar logu)
2350 EUR – trešajai, ceturtajai personai / bērnam kajītē

Cenā iekļauts: 
 • lidojums ar Finnair: Rīga – Helsinki – Maiami - Helsinki - Rīga;
 • līdz 20 kg nododamā bagāža, līdz 5 kg rokas bagāža pers.;
 • transfēri un ekskursijas Maiami saskaņā ar programmu;
 • 1 nakts viesnīcā Maiami un 1 nakts viesnīcā Maiamibīčā;
 •  uz kruīza kuģa 11 dienu / 10 nakšu garumā:
. vieta izvēlētajā kajītē uz kruīza kuģa, ostu nodevas;
. 24 h ēdināšana uz kuģa, kā arī tēja, kafija, sula, ūdens un ledustēja;
. izklaides programmas uz kuģa;
 • grupas vadītāja pakalpojumi visa ceļojuma garumā.

Iespējamie papildus izdevumi:
 • ceļojumu medicīniskā apdrošināšana: ~16 EUR pers. līdz 64 g.;
 • ASV iebraukšanas atļauja ESTA LR pilsoņiem: 14 USD;
 • ieejas biļetes apskates objektos;
 • papildus izvēles ekskursijas kruīza ceļojuma ostu pilsētās - cenas norādītas programmā;
 • uz kruīza kuģa:
. pēc izvēles - apkalpojošā servisa maksas uz kuģa personām no 3 g.: 13.99 USD dienā;
. limonādes un alkoholiskie dzērieni bāros un restorānos uz kruīza kuģa;
. SPA procedūras, friziera pakalpojumi u.c.

! LR pilsoņiem vīzas nav nepieciešamas.

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:
·    līgums starp klientu vai tā pārstāvi un ceļojumu biroju;
·    500 EUR avansa iemaksa personai (jāveic 7 dienu laikā);
.    1000 EUR otrā iemaksa personai jāveic līdz 01.08.2017.;
.    700 EUR trešā iemaksa personai jāveic līdz 15.09.2017.;
·    pilnīgs norēķins jāveic ne vēlāk kā līdz 01.11.2017.

Dodoties ceļojumā, atceries:

·    Tavai pasei jābūt izdotai pēc 2007. gada 20. novembra un derīgai 6 mēnešus pēc atgriešanās no brauciena;
·    Ja ceļojumā dodas nepilngadīga persona (līdz 18 gadiem) bez vecāku pavadības, līdzi nepieciešami sekojoši dokumenti - pase, dzimšanas apliecības oriģināls vai notāra apstiprināta kopija, kā arī notariāli apstiprināta pilnvara no viena vecāka.


Atteikšanās no ceļojuma:
•    atsakoties no ceļojuma, tiek ieturēta pirmā avansa iemaksa 500 EUR apmērā;
•    ja līdz brauciena sākumam atlikušas 120 – 90 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•    ja 90 – 60 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•    ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 60 dienas, tiek ieturēti 100%  no ceļojuma summas.

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.


Vārda maiņa iespējama:
. līdz 90 dienām pirms ceļojuma: bez maksas,
. 90-30 dienas pirms ceļojuma: 70 EUR,
. 30 dienas pirms ceļojuma: 150 EUR.

! Ceļojuma birojs patur tiesības mainīt brauciena cenu atkarībā no degvielas cenu izmaiņām.
Ceļojuma tūroperators Remiro Travel

REMIRO TRAVEL
T.ofiss: 25373777, 27850994 
E-pasts: remirotravel@inbox.lv


Jebkuru Tūrisma aģentūras Remiro Travel portālā publicēto materiālu izmantošana ir stingri aizliegta bez tūrisma aģentūras Remiro Travel rakstiskas atļaujas.