lv | en

Warning: filetype() [function.filetype]: Lstat failed for content/pages/lv/kruizs/austrumu-burviba in /var/www/vhosts/remirotravel.lv/httpdocs/functions.php on line 91

Warning: filetype() [function.filetype]: Lstat failed for content/pages/lv/kruizs/no-venecijas-lidz-barselonai in /var/www/vhosts/remirotravel.lv/httpdocs/functions.php on line 91


Esam reģistrēti LR Tūrisma pakalpojumu sniedzēju datu bāzē ar numuru: 
TATO-2010-181
Apdrošinātā tūristu iemaksātās naudas summa (garantija klientiem)-
28 457 EUR

Darba laiks:
P. O. T. C. P.  09:00 - 18:00
S., Sv. -
(Pieteikumus no mājas lapas iespējams veikt visu diennakti)

Brīva 1 vieta sievietei! Pieteikšanās līdz 05.07.2017.!
18. - 26.08.2017., Uguns zeme Azerbaidžāna! (lasīt)Jauni grupu SPA!
Atpūta Lietuvas kūrortpilsētā Palangā, Hotel Vanagupe SPA 5*!
Datumi: 23. - 24.09.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Atpūta AQUA SPA Hotel 4* Rakverē
Datumi: 07. - 08.10.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Luksus atpūta V SPA 4* Tartu novembra svētkos! Ar iespēju apmeklēt jauno Igaunijas Nacionālo muzeju
Datumi: 19. - 20.11.2017. (lasīt)Jaunums!

Uz Grodņu Baltkrievijā bez vīzas!
Datumi: 16. - 17.09. / 21. - 22.10.2017. (lasīt)Grupu kruīzu ceļojumus varat skatīt šeit.MĒS ESAM ARĪ:


SADARBĪBAS PARTNERI:
 
 

 

 

Nav pārdošanā. Norvēģijas fjordu kruīzs...

CEĻOJUMS NAV PĀRDOŠANĀ!

 

Norvēģijas fjordu kruīzs...Ceļojuma cenā jau ir arī iekļauts: kruīzs ar kruīza kuģi pa neaprakstāmi skaistajiem fjordiem, 
24 h ēdināšana uz kruīza kuģa un kruīza izklaides programma ar dzīvo mūziku un dažādām atrakcijām - garlaicīgi nebūs!

Skaistākais no kruīziem - fjordi, klintis, mežonīgi ūdenskritumi uz zilā ūdens un ziedošās dabas fona. Klimats šeit, pateicoties garām plūstošajai Ziemeļatlantijas straumei, ir maigs visu cauru gadu...1. diena
Sveika, Hamburga! Kruīzs var sākties...

Satikšanās Rīgas lidostā 2h pirms lidojuma.
Tiešais lidojums: Rīga – Hamburga, plkst. 07:15-08:20.
Transfērs uz kruīza kuģi - Norwegian Jade! Iekārtošanās kajītēs, kruīza programmas baudīšana - 24 h ēdināšana un izklaides programmas jau iekļautas cenā.
Plkst. 17:00 kuģa atiešana. Kruīza kuģis ir kā miniatūra pilsēta - tajā atrodas viss. 8 dienu garumā tās būs arī Jūsu mājas. Uz kuģa atrodas dažāda veida ēstuves, bāri un atpūtas vietas, baseini, bērnu baseins, 6 džakuzi, sauļošanās klājs, tīņu klubs, SPA centrs un sauna, frizētava un skaistuma salons un fitnesa centrs, skriešanas/pastaigas trase, basketbola un volejbola laukums, mini golfa laukums…               
  
2. diena
Kruīza programmas baudīšana

Kruīza programmas baudīšana (24 h ēdināšana un izklaides programmas jau iekļautas cenā).
Uz kruīza kuģa atrodas galvenās ēdnīcas, kurās ēdieni tiek pasniegti zviedru galda stilā. Sortiments ir plašs un ēdiens ir patiešām gards. Bez galvenajām ēdnīcām uz kuģa atrodas arī bufete - atkarībā no laika apstākļiem, tā var atrasties iekšā - telpās vai ārā uz klāja. Un par tiem, kam gribās ēst pēc kluba vai dzīvās mūzikas pasākuma apmeklēšanas nakts vidū, arī ir padomāts - uz kuģa ir pieejama 24h  ātro uzkodu ēstuve.
Bez dažādākajām ēdienu izvēlēm uz kuģa ir pieejamas arī plašas atpūtas iespējas:
teātris, kurā notiek dažādi šovi (cirka cienīgi u.c.) un izrādes;
disko un naktsklubs - kurā kārtīgi izdejoties;
sporta bārs, kokteiļu un martini bārs, šampānieša un vīna bārs...
veikali, foto galerija, kazino, bērnu un tīņu klubiņi, video zāle, karaoke...

 

3. diena
Pasakainā pilsēta Olusena
Brokastis.
Plkst. 08:00 kuģis piestāj Olusenā (Ålesund) - pilsētā, kas atrodas uz vairākām salām, tā tiek dēvēta arī par Ziemeļu Venēciju. Nelielās, krāsainās, ar ornamentiem rotātās mājiņas zilā ūdens krastos rada sajūtu, ka esi nonācis pasaku valstībā! Olusena ir slavena pateicoties Art Nouveau stila arhitektūrai, daudzajiem fjordiem un apkārt esošo Sunnmøre Alpu augstajām virsotnēm. Pilsēta platības ziņā ir maza, tāpēc viegli un ērti izstaigājama kājām. Iespējams atgriezties uz kuģa, lai ieturētu pusdienas vai vienkārši atpūstos jebkurā laikā.
Iesakām uzkāpt 418 pakāpienu augstajā Aksla kalnā, lai redzētu skaisto pilsētas un apkārt esošo kalnu panorāmu no augšas! Aksla kalnā iespējams uzbraukt arī ar pilsētas apskates vilcieniņu (par papildus samaksu).
Atgriešanās uz kuģa. Plkst. 18:00 izbraukšana. Vakariņas uz kuģa.

4. diena
Hellesilta un par skaistāko fjordu dēvētais Geirangerfjords
Brokastis.
Rīta kruīzs pa fjordiem. Iespējams relaksēties vienā no siltajiem džakuzī uz kruīza kuģa augšējā klāja un vērot, kā mainās dabas ainavas, kuģim lēni slīdot cauri fjordiem...

Plkst. 08:00-09:00 kuģis piestāj Hellesiltā (UNESCO) - nelielā ostas pilsētiņā, fjorda atzarā pa ceļam uz Geirangerfjordu. Hellesilta atrodas iespaidīgu klinšu ieskāvumā, uz kuriem it kā izmētātas var manīt senas fermas un mājeles, atliek vien minēt kā pie tām ir iespējams nokļūt...
Pilsētiņā valdošo mieru un klusumu spēj vien pāršalkt ūdenskritums, kas, it kā steigdamies, iemutuļo jūrā, un kruīza kuģi, kas sezonā regulāri šeit kursē.

Plkst. 10:30 kuģis noenkurojas Geirangerfjordā. Dziļais, zilais Geirangera fjords (UNESCO) ar mežonīgiem ūdenskritumiem un zaļu, sulīgu veģetāciju atrodas majestātisku, sniegotu kalnu virsotņu ielokā. Dabas baudītājiem iespējams doties pastaigās pa dažādu sarežģītības līmeņu iezīmētiem ceļiem (taku un ceļu kartes būs pieejamas uz vietas info centrā).
Par papildus maksu fjordā iespējams doties 1.5h ilgā izbraucienā ar jahtu (~plkst. 11:30), lai apskatītu tuvāk ūdenskritumus (Seven Sisters, Bridal Veil un Suito), klintis un senās, pamestās kalnu fermas.
Par papildus maksu iespējams doties ekskursijā: Dalsnibas klints un Ērgļu ceļš. Cena 1 pers.: 109 USD (~99 EUR) - pieaugušais, 55 USD (~50 EUR) - bērns līdz 12 g.
Uzbrauksim Dalsnibas virsotnē, kas paceļas 1500 m virs jūras līmeņa - no šejienes paveras fantastisks  skats uz Geirangeru - vienu no pasaulē garākajiem un dziļākajiem fjordiem. Brauciens pa Ērgļu ceļu, kas it kā būtu izgrebts klintī ar tā 11 nelielajiem pagriezieniem... No augšējās skatu platformas redzēsim slaveno Seven Sisters  jeb Septiņu māsu ūdenskritumu.
Plkst. 17:00 izbraukšana. Vakariņas uz kuģa.

 

5. diena
Flāma un Flamsbana - visstāvākais vilciena brauciens pasaulē
Brokastis.
Iesakām ieņemt sēdvietu pie loga brokastojot vai doties uz kādu citu ērtu vietiņu no kuras būs iespēja baudīt ainavisko kruīzu pa 204 km garo un līdz 1308 m dziļo Sognefjordu un tā atzaru Aurlandsfjordu, kura krastā atrodas skaistā Flāmas pilsētiņa.
Plkst. 09:00 kuģis piestāj Flāmā (Flåm). Šodien dosimies izbraucienā ar vilcienu (jāpiesakās laicīgi, jo biļetes iegādājamies pirms brauciena!) Cena 1 pers. (turp/atpakaļ, 2h): 440 NOK (~48 EUR) - pieaugušais, 170 NOK (~18.50 EUR) - bērns no 4-15 g.: 170 NOK (~18.50 EUR).
Vispopulārākā aktivitāte Flāmā ir Flamsbana - īpašs ceļojums ar vilcienu cauri mežonīgajai un neskartajai Norvēģijas dabai. Flamsbana vilcienu sliedes ir visstāvāk esošās pasaulē! Brauciena laikā vilciens dodas cauri 20 tuneļiem, garām stāvām klintīm un ūdenskritumiem, paverot Jūsu acīm neskaitāmus pārsteigumus. Stundas brauciena garumā vilciens Jūs uzvedīs no Flāmas, kas atrodas okeāna līmenī, līdz Myrdal kalnu stacijai, kas atrodas 863 m virs okeāna līmeņa! Myrdalā atrodas neliela kafejnīciņa un suvenīru bodīte - šajā braucienā galvenais ir tieši pats brauciens! 18 km garumā no Myrdalas līdz Flāmai ir Flamsdalen ieleja, kas ir lieliska vieta pārgājieniem.
Netālu no kruīzu ostas atrodas alus brūvētava un krogs (Ægir Brewery and Pub) - šeit var nodegustēt īstu norvēģu alu! Veikalos iespējams iegādāties tādus norvēģu suvenīrus kā kazas sieru un kazas gaļas desiņas.
Plkst. 19:00 izbraukšana. Vakariņas uz kuģa.

6. diena
Pilsēta uz septiņiem pakalniem - Bergena
Plkst. 07:00 kuģis piestāj Bergenā - otrā lielākajā Norvēģijas pilsētā. Apskatīsim Bergenas vecpilsētu Brigeni (Bryggen) (UNESCO) – vēsturisks Bergenas pirmo divslīpju jumtu mājiņu komplekss, kas celts senajā Hanzas kuģu piestātnē. Brigene bijusi nozīmīga un dzīvīga pilsētas daļa gadsimtiem ilgi, tā ir viena no pazīstamākajām Norvēģijas viduslaiku apmetnēm.
Tālāk dosimies ar Fløibanen funikulieri augšup Fleiena kalna virsotnē (320 m virs jūras līmeņa). Kafijas pauze, baudot pilsētas, apkārt esošo kalnu un fjordu panorāmu. Iespējams doties pastaigās pa meža takām.
Brīvajā laikā iespējams apmeklēt akvāriju, populāro Zivju tirgu un iegādāties suvenīrus.
Plkst. 16:00 izbraukšana. Vakariņas uz kuģa.

 

7. diena
Kruīza programmas baudīšana
Kruīza programmas baudīšana (24 h ēdināšana un izklaides programmas).

8. diena
Sauthemptona
Plkst. 08:00 kruīza kuģis piestāj Sauthemptonā - Lielbritānijas Nr.1 kruīzu ostas pilsētā!
Dodies pastaigā pa Sauthemptonas vecpilsētu - šeit jūtams Anglijas viduslaiku šarms.
Pilsētā atrodami daudzi objekti, kas saistīti ar Titāniku, kas tieši no šīs ostas savulaik devās savā pirmajā un liktenīgajā ceļojumā pāri okeānam.
Plkst. 20:00 izbraukšana. Vakariņas uz kuģa.

9. diena

Kruīza programmas baudīšana
Kruīza programmas baudīšana (24 h ēdināšana un izklaides programmas).

10. diena
Hamburga - Rīga
Plkst. 08:00 kruīza kuģis piestāj Hamburgā.
Nesteidzīgas brokastis.
Transfērs uz lidostu.
Lidojums mājup: Hamburga – Rīga, plkst. 19:40-22:35.

Maršruta karte:Kajīšu izvietojums:
Divvietīga iekšējā kajīte                                                  Divvietīga kajīte ar logu                   
 Cenā iekļauts:
 •  tiešais lidojums: Rīga - Hamburga – Rīga (līdz 20 kg nododamā bagāža, līdz 8 kg rokas bagāža);
 •  transfēri: Hamburgas lidosta - kruīza kuģis - lidosta;
 •  10 dienu / 9 nakšu kruīzs:
.    vieta izvēlētajā kajītē, ostu nodevas;
.    24h (!) ēdināšana uz kuģa;
.    tēja, kafija, sula, ūdens un ledustēja ēdienreižu laikā;
.    alkoholiskie dzērieni (izņemot 3. un 4. personu kajītē);
.    izklaides programmas uz kuģa;
 •   grupas vadītāja pakalpojumi.


Iespējamie papildus izdevumi:

 • ceļojumu medicīniskā apdrošināšana: no 6 EUR pers. līdz 75 g.;
 • Olusenas pilsētas apskates vilcieniņš, 1h: 180 NOK (~21 EUR) - pieaug., 90 NOK (~10.50 EUR) - bērns līdz 16 g.;
 • ekskursija Geraingerfjordā - Dalsnibas klints un Ērgļu ceļš, 3h: 109 USD (~99 EUR) - pieaug.,  55 USD (~50 EUR) - bērns līdz 12 g.;
 • izbrauciens ar vilcienu Flāmā, turp/atpakaļ, 2h: 440 NOK (~48 EUR) - pieaug., 170 NOK (~18.50 EUR) - bērns no 4 - 15 g.; Biļetes jāiegādājas iepriekš!
 • Bergenas pilsētas apskates vilcieniņš: 200 NOK (~22  EUR) - pieaug., 150 NOK (~16.50 EUR) -bērns;
 • brauciens ar Fløibanen funikulieri Bergenā turp/atpakaļ: 90 NOK (~10 EUR) - pieaug., 45 NOK (~5 EUR) - bērns no 4 - 15 g.;
 • apvienotā biļete: Bergenas vilcieniņš + funikulieris: 280 NOK (~32 EUR);
 • uz kruīza kuģa:

.    pēc izvēles - apkalpojošā servisa maksas uz kruīza kuģa personām no 3 g.v. (13.50 USD dienā);
.    alkoholiskie dzērieni bāros un restorānos uz kruīza kuģa;
.    SPA procedūras, friziera pakalpojumi u.c.


Norvēģijā norēķini notiek norvēģu kronās: 1 EUR = ~8.50 NOK

Lielbritānijā norēķini notiek sterliņu mārciņās: 1 EUR = ~0.85 GBP

Pieteikšanās ceļojumam:

 • līgums starp klientu vai tā pārstāvi un ceļojumu biroju;
 • 200 EUR avansa iemaksa personai (jāveic 7 dienu laikā);
 • 500 EUR otrā iemaksa personai jāveic ne vēlāk kā 120 dienas pirms ceļojuma;
 • pilnīgs norēķins jāveic ne vēlāk kā 90 dienas pirms ceļojuma.

Dodoties ceļojumā, atceries:

·    Tavai pasei jābūt izdotai pēc 2002. gada 1. jūlija un derīgai 6 mēnešus pēc atgriešanās no brauciena.
·    Ja ceļojumā dodas nepilngadīga persona (līdz 18 gadiem) bez vecāku pavadības, līdzi nepieciešami sekojoši dokumenti - pase, dzimšanas apliecības oriģināls vai notāra apstiprināta kopija, kā arī notariāli apstiprināta pilnvara no viena vecāka.Atteikšanās no ceļojuma:
•    atsakoties no ceļojuma, tiek ieturēta pirmā avansa iemaksa 200 EUR apmērā;
•    ja līdz brauciena sākumam atlikušas 90 – 75 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•    ja 75 – 60 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•    ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 60 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

Vārda maiņa iespējama ne vēlāk kā 80 dienas pirms ceļojuma, maksa par pakalpojumu: 60 EUR.


! Ceļojuma birojs patur tiesības mainīt brauciena cenu atkarībā no degvielas cenu izmaiņām.
Ceļojuma tūroperators Remiro Travel

REMIRO TRAVEL
T.ofiss: 27850994 
E-pasts: remirotravel@inbox.lvJebkuru Tūrisma aģentūras Remiro Travel portālā publicēto materiālu izmantošana ir stingri aizliegta bez tūrisma aģentūras Remiro Travel rakstiskas atļaujas.