lv | en

Warning: dir(content/pages/lv/nedelas-nogalem/piedavajumi-skolenu-grupam/lietuvas-3-pilsetas ) [function.dir]: failed to open dir: No such file or directory in /var/www/vhosts/remirotravel.lv/httpdocs/functions.php on line 163

Warning: dir(content/pages/lv/nedelas-nogalem/piedavajumi/aglona ) [function.dir]: failed to open dir: No such file or directory in /var/www/vhosts/remirotravel.lv/httpdocs/functions.php on line 163


Esam reģistrēti LR Tūrisma pakalpojumu sniedzēju datu bāzē ar numuru: 
TATO-2010-181
Apdrošinātā tūristu iemaksātās naudas summa (garantija klientiem)-
28 457 EUR

Darba laiks:
P. O. T. C. P.  09:00 - 18:00
S., Sv. -
(Pieteikumus no mājas lapas iespējams veikt visu diennakti)

Brīva 1 vieta sievietei! Pieteikšanās līdz 05.07.2017.!
18. - 26.08.2017., Uguns zeme Azerbaidžāna! (lasīt)Jauni grupu SPA!
Atpūta Lietuvas kūrortpilsētā Palangā, Hotel Vanagupe SPA 5*!
Datumi: 23. - 24.09.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Atpūta AQUA SPA Hotel 4* Rakverē
Datumi: 07. - 08.10.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Luksus atpūta V SPA 4* Tartu novembra svētkos! Ar iespēju apmeklēt jauno Igaunijas Nacionālo muzeju
Datumi: 19. - 20.11.2017. (lasīt)Jaunums!

Uz Grodņu Baltkrievijā bez vīzas!
Datumi: 16. - 17.09. / 21. - 22.10.2017. (lasīt)Grupu kruīzu ceļojumus varat skatīt šeit.MĒS ESAM ARĪ:


SADARBĪBAS PARTNERI:
  
 

 

 

Nav pārdošanā. Peoniju svētki Kalsnavā, „55 Mārītes” un zāļu Līga Madonā, Vidzemes ēdieni un zemeņu dārzi ar „Ataugu” saimnieci Antru Gotlaufu!

CEĻOJUMS NAV PĀRDOŠANĀ! IR IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES PASŪTĪJUMA GRUPĀM
REMIRO TRAVEL pasakas par ziediem...

  

Peoniju svētki Kalsnavā, „55 Mārītes” un zāļu Līga Madonā, Vidzemes ēdieni un zemeņu dārzi ar „Ataugu” saimnieci Antru Gotlaufu!

Izbraukšana plkst. 7:30 no Rīgas, Daugavmalā pie Zivju paviljona.
Braucienam var pievienoties arī pa ceļam, iepriekš norādot iekāpšanas vietu: Salaspilī, plkst. 8:10 Ogrē, “Priedītes”, Lielvārdē, ~8:50 Aizkrauklē (Lāčplēša iela 2)...

9:30 Kafijas pauze „Liepkalnos”, Daugavas krastā.

11:00 Peoniju svētki Kalsnavas arborētumā! Lielākā Latvijā dekoratīvo skuju koku, vīteņaugu un košumkrūmu kolekcija, dendroloģiski retumi, dīķīši ar ūdensrozēm, romantiski tiltiņi... (Iespēja iegādāties stādus un sēklas.) Skatu tornis ar skaistu panorāmu... Svētku pasākums - keramikas darbnīca, aušana uz stellēm... Izzinošas spēles, koncerts, izrāde bērniem, seju apgleznošana un piepūšamās atrakcijas, gumu un kolekcionāru stādu pārdošana. Informācija par peonijām.

14:00 „55 Mārītes” un Dr.sc.ing. Līga Lieplapa, kas ievedīs izzinošā ārstniecības augu pasaulē...
Uzzināsim par augu dziedinošajām īpašībām un to daudzveidīgo pielietojumu, iepazīsimies ar dažādām tējzālēm un noskaidrosim kā sev vajadzīgos ārstniecības augus ievākt un sagatavot.
Iesim dabā un augus atpazīsim, degustēsim, atminēsim un apgūsim prasmes gatavot tējas, uzlējumus ar spirtu, eļļu, kā izmantot zālītes pirtī... Tēju un garšvielu iegāde.
IK “55 Mārītes” ir ģimenes uzņēmums, kas attīstījis savu darbību dabisku, Latvijā augošu ārstniecības augu tēju un garšvielu ražošanā. Uzņēmums ražo vairāk kā 70 veidu tējas. Biznesa ideja attīstīta uz senu vērtību pamata - Latvijas daba ir mūsu spēka, prieka un veselības avots. Izsenis zināms, cik labvēlīga un dziedinoša ir tieši vietējo augu iedarbība uz konkrētā reģiona cilvēkiem – cilvēks un daba enerģētiski ir vienoti. Tāpēc mums vislabāk līdz to augu tējas, kas auguši zemē, kurā dzīvojam.

16:00 Z/S „Ataugas” īstā latvju saimniece Antra Gotlaufa Praulienā iepazīstinās ar saviem zemeņu un aveņu dārziem. Padomi ogu audzēšanā.
Īstena Antras kaislība un aizraušanās ir kulinārija. Viņai īpaši patīk tradicionāli un vēsturiski ēdieni. Stāsts par Vidzemes nacionālajiem ēdieniem ar ēdienu baudīšanu un minēšanu.

Mājupceļš... Atgriešanās Aizkrauklē, Ogrē, Rīgā...


Cenā iekļauts:

  • tūristu klases autobusa noma;
  • gida - grupas vadītāja pakalpojumi.


Iespējamie papildus izdevumi:

55 Mārītes - tēju degustācija, iepazīšana: 3.50 EUR – pieaugušais / 2.50 EUR – pensionārs, skolēns no 10 g. / bez maksas – bērns līdz 9 g.;
Kalsnavas arborētums (teritorijas apmeklējums + skatu tornis): 5 EUR – pieaugušais / 3 EUR - skolēns, pensionārs / bez maksas - bērns līdz skolas vecumam;
zemeņu lauki ar Vidzemes pusdienām Praulienā pie saimnieces Antras: 5 EUR;
.  ēdināšanas un citi personīgie izdevumi;
.  papildvieta autobusā: 10 EUR
*Papildus izdevumu cenas var mainīties.

! Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu, ja tā nav Rīga. 

! Vietas autobusā tiek ieņemtas pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu


Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.
Ceļojuma tūroperators Remiro Travel

REMIRO TRAVEL
T.ofiss: 25373777  /  27850994 
E-pasts: remirotravel@inbox.lv