lv | en

Warning: dir(content/pages/lv/nedelas-nogalem/piedavajumi-skolenu-grupam/lietuvas-3-pilsetas ) [function.dir]: failed to open dir: No such file or directory in /var/www/vhosts/remirotravel.lv/httpdocs/functions.php on line 163

Warning: dir(content/pages/lv/nedelas-nogalem/piedavajumi/aglona ) [function.dir]: failed to open dir: No such file or directory in /var/www/vhosts/remirotravel.lv/httpdocs/functions.php on line 163


Esam reģistrēti LR Tūrisma pakalpojumu sniedzēju datu bāzē ar numuru: 
TATO-2010-181
Apdrošinātā tūristu iemaksātās naudas summa (garantija klientiem)-
28 457 EUR

Darba laiks:
P. O. T. C. P.  09:00 - 18:00
S., Sv. -
(Pieteikumus no mājas lapas iespējams veikt visu diennakti)

Brīva 1 vieta sievietei! Pieteikšanās līdz 05.07.2017.!
18. - 26.08.2017., Uguns zeme Azerbaidžāna! (lasīt)Jauni grupu SPA!
Atpūta Lietuvas kūrortpilsētā Palangā, Hotel Vanagupe SPA 5*!
Datumi: 23. - 24.09.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Atpūta AQUA SPA Hotel 4* Rakverē
Datumi: 07. - 08.10.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Luksus atpūta V SPA 4* Tartu novembra svētkos! Ar iespēju apmeklēt jauno Igaunijas Nacionālo muzeju
Datumi: 19. - 20.11.2017. (lasīt)Jaunums!

Uz Grodņu Baltkrievijā bez vīzas!
Datumi: 16. - 17.09. / 21. - 22.10.2017. (lasīt)Grupu kruīzu ceļojumus varat skatīt šeit.MĒS ESAM ARĪ:


SADARBĪBAS PARTNERI:
  
 

 

 

Nav pārdošanā. Lido zivis Kuldīgā! ,,Latvijas Venēcijas,, tiltiņi, ūdenskritumi, rumbā lidojošās vimbas, Jūrkalnes stāvkrasts, suitu sievas un sklandrauši...

CEĻOJUMS NAV PĀRDOŠANĀ! PLĀNOTS 2018. GADA APRĪLĪ

  

Lido zivis Kuldīgā! „Latvijas Venēcijas„ tiltiņi, ūdenskritumi, rumbā lidojošās vimbas, Jūrkalnes stāvkrasts, suitu sievas un sklandrauši...

Izbraukšana plkst. 6:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 6:45 no Ogres „Priedītes”, 7:30 no Rīgas, Daugavmalā pie Zivju paviljona.

Rīta kafijas pauze ceļā (plānota kafejnīcā "Lāči").

~ 10:00 Ventas rumba. Zivju lekšanas vērošana no Ventsmalas promenādes vai pils parka... Binoklīšus līdzi!

Senās hercogvalsts pilsētas Kuldīgas jaukumu iepazīšana...

Ūdenskritums "Ventas rumba". Platākais ūdenskritums Eiropā (249 m). Dabisks ūdenskritums ap kuru izveidojušās virkne leģendu un vēsturisku notikumu. Hercoga Jēkaba izgudroto zivju ķeramo ierīču dēļ uz rumbas Kuldīgu senatnē dēvēja par pilsētu, kur lašus ķer gaisā!

Ventas un Alekšupītes promenādes, gājēju ieliņa. Pilsētas dārzs, Mākslas nams. Senais ķieģeļu velvju tilts pār Ventu, Alekšupītes ūdenskritums... Viens no augstākajiem (4.15 m) ūdenskritumiem Latvijā. 17. gs. nostiprināts un apbūvēts, lai izmantotu pirmo papīra dzirnavu darbināšanai Kurzemē...

Sv.Katrīnas baznīca. Sākotnēji celta 1252. g., altārī baroka stila kokgriezumi. Baznīcā kristīts un laulāts Hercogs Jēkabs ar Branderburgas princesi Šarloti Luīzi. Pirmā Kuldīgas baznīca, kurai deva pilsētas patroneses Katrīnas vārdu. Sv. Katrīnas ģērbonis, kas atrodas virs baznīcas sānu ieejas ir arī tagadējais Kuldīgas ģērbonis.

Restaurētais Kuldīgas vecais rātsnams ar rātslaukumu. 17. gs. ēka ar senu ļaužu pulcēšanās vietu. Nama pagrabos atradies pirmais Kuldīgas cietums. Rātslaukuma DA stūrī kādreiz atradās t.s. kauna stabs. Rātsnama ēka izmantota uzņemšanai kinostudijas "Mosfiļm" filmā "Krasts" (1980. g.), kas stāsta par krievu virsnieka un vācu meitenes mīlestību II pasaules kara laikā.

Jūrkalnes skaistais stāvkrasts...

15:00 Pusdienas Alsungā. Spēlmaņu krogā suitu kulinārā mantojuma pusdienas! Suitu tautas tērpu un pūra lādi izrādīs un skaistās suitu dziesmas dziedās Suitu sievas Ilgas Leimanes vadībā!

16:00-17:30 Alsunga – Suitu novads pelnīti lepojas ar krāšņiem etnogrāfiskajiem tērpiem, skaņām dziesmām, dzīvām tradīcijām! Alsungā par novada vēsturi un tradīcijām, cilvēkiem un notikumiem izstāstīs, seno pili un muzeju izrādīs vietējā gide Inga.
Alsungas Sv.Miķeļa katoļu baznīca no 17. gs. bijusi viena no svarīgākajām vietām, kur cieši savijušās reliģiskās un suitu tradīcijas.

Mājupceļš... Atgriešanās Rīgā ap plkst. 20:30, tad Ogrē, Aizkrauklē ~ plkst. 22:00.


Cenā iekļauts:
  • transporta pakalpojumi;
  • grupas vadītāja un gides pakalpojumi.

Iespējamie papildus izdevumi:
·    Spēlmaņu krogā pusdienas: 5.50 EUR (bukstiņu biezputra ar speķu mērci, pašcepta maize, lauku sviests, rūgušpiens, suitu saldais, tēja, sklandrauši vai plātsmaize);
·    suitu sievu priekšnesums: ~ 2 EUR;
·    Alsungas muzejs, pils: 2 EUR - pieaugušais / 1 EUR - seniors / 0.70 EUR - bērns;
·    Katrīnas baznīcas tornis: 0.50 EUR;
·    Sv.Miķeļa katoļu baznīca: ziedojums;
·    papildvieta autobusā: 18 EUR;
·    pārējie ēdināšanas un citi personīgie izdevumi.
*Papildus izdevumu cenas var mainīties!

! Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu, ja tā nav Rīga.
 

   


! Vietas autobusā tiek ieņemtas pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.


Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.
Ceļojuma tūroperators Remiro Travel

REMIRO TRAVEL
T.ofiss: 25373777, 27850994 
E-pasts: remirotravel@inbox.lv