lv | en

Warning: dir(content/pages/lv/nedelas-nogalem/piedavajumi-skolenu-grupam/lietuvas-3-pilsetas ) [function.dir]: failed to open dir: No such file or directory in /var/www/vhosts/remirotravel.lv/httpdocs/functions.php on line 163

Warning: dir(content/pages/lv/nedelas-nogalem/piedavajumi/aglona ) [function.dir]: failed to open dir: No such file or directory in /var/www/vhosts/remirotravel.lv/httpdocs/functions.php on line 163


Esam reģistrēti LR Tūrisma pakalpojumu sniedzēju datu bāzē ar numuru: 
TATO-2010-181
Apdrošinātā tūristu iemaksātās naudas summa (garantija klientiem)-
28 457 EUR

Darba laiks:
P. O. T. C. P.  09:00 - 18:00
S., Sv. -
(Pieteikumus no mājas lapas iespējams veikt visu diennakti)

18. - 26.08.2017., Uguns zeme Azerbaidžāna! (lasīt)Jauni grupu SPA!
Atpūta Lietuvas kūrortpilsētā Palangā, Hotel Vanagupe SPA 5*!
Datumi: 23. - 24.09.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Atpūta AQUA SPA Hotel 4* Rakverē
Datumi: 07. - 08.10.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Luksus atpūta V SPA 4* Tartu novembra svētkos! Ar iespēju apmeklēt jauno Igaunijas Nacionālo muzeju
Datumi: 19. - 20.11.2017. (lasīt)Jaunums!

Uz Grodņu Baltkrievijā bez vīzas!
Datumi: 16. - 17.09. / 21. - 22.10.2017. (lasīt)Grupu kruīzu ceļojumus varat skatīt šeit.MĒS ESAM ARĪ:


SADARBĪBAS PARTNERI:
  
 

 

 

Nav pārdošanā. Emīla tirgus Ēdolē, peoniju un īrisu svētki Kurzemē!

CEĻOJUMS NAV PĀRDOŠANĀ! IR IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES PASŪTĪJUMA GRUPĀM
REMIRO TRAVEL pasakas par ziediem...


Emīla tirgus Ēdolē, peoniju un īrisu svētki Kurzemē!Emīla tirgus ar 17 sieriem un vēžiem Ēdolē + peoniju svētki Dagnijas Voikas peoniju dārzā "Ziedoņi"


Izbraukšana plkst. 6:30 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 7:15 no Ogres „Priedītes”,
8:00 no Rīgas, Daugavmalā pie Zivju paviljona.

Ceļā rīta kafijas pauze...

~ 11:00 Emīla tirgus ar sieriem, vēžiem, komandanti...
Godinot leģendāro latviešu mākslas filmu "Emīla nedarbi", kuras daudzas epizodes tapušas Ēdoles pilī, ik jūniju Ēdoles pils piedāvā pavadīt dienu jautrā un nebēdnīgā atmosfērā. Šogad komendante ar Emīlu draudzīgi kopā uz dzīvas uguns vārīs vēžus. Tirdziņā no tuvākas un tālākas apkaimes sabrauks zemnieki, mājražotāji, amatnieki un rokdarbnieces. Varēs iepirkties, kaulēties un nogaršot lauku labumus, cik tik sirds kāro! Būs iespēja arī baudīt zirgu izjādes, kā arī atrakcijas Ēdoles pils brīnišķīgajā parkā. Pils pagalmā varēs vērot leģendāro filmu "Emīla nedarbi", nogaršojot kādu atspirdzinošu dzērienu un uzkodas. Īsāk sakot - varēsiet uzdzīvot zaļi!
Ģimenes ar bērniem varēs izbaudīt zirgu izjādes kā arī atrakcijas Ēdoles pils brīnišķīgajā parkā. Pils pagalmā varēs vērot leģendāro filmu “ Emīla nedarbi” baudot kādu atspirdzinošu dzērienu un uzkodas.

Ekskursija Ēdoles pilī - vienīgajā no Kurzemes bīskapijas viduslaiku pilīm, kas vēl ir apdzīvota un pieejama apmeklētājiem, vieta, kur satiekas mūsdienas ar senatnīgo. Leģendas un patiesība par pils dārgumiem!

14:00 Pelču “Ziedoņos” jau deviņus gadus peonijas valda gan saimnieces Dagnijas Voikas sirdī, gan dārzā. Ilgmūžībā peonijām nav konkurentu, un tās nebeidz pārsteigt krāsu un formu dažādībā. Šobrīd dārzu rotā jau 140 peoniju šķirnes, kas uzzied tieši jūnija vidū. Kopš bērnības Dagniju pavadījusi mīlestība uz ziediem. Pirmā tika aizsākta lielziedu bārdaino īrisu kolekcija, tad vietu dārzā raduši zemie īrisi, Sibīrijas īrisi un "Spuria" grupas īrisi. Ar daudzveidīgo zaļo lapu rotu priecē hostas. Ziedu parādi vasarā turpina dienziedes un lilijas... no dabīgām izejvielām top skaistumkopšanas līdzekļi "PEO", kas satur vērtīgo peonijas sakni ar spēcīgām antioksidanta īpašībām!

16:00 Pauzīte Latvijas Venēcijā - Kuldīgā. Hercogs Jēkabs, Alekšupītes ūdenskritums un Ventas rumba. Kuldīgas pilsētas dārzs ar burvīgām skulptūrām, tiltiņiem un skatu laukumiem un ziedu upi...

18:00 Īrisu saldā smarža selekcionāra Laimoņa Zaķa īrisu dārzā Kandavas pagastā atvērto durvju laikā. Ziedos būs simtiem augsto bārdaino īrisu šķirņu un hibrīdu, acis priecēs vēlīnākās augsto īrisu šķirnes un hibrīdi.

Mājupceļš... Atgriešanās ~ no plkst. 20:30.


Cenā iekļauts:
 

  • tūristu klases autobusa noma;
  • gida - grupas vadītāja pakalpojumi.

Iespējamie papildus izdevumi:
·    Kandavas īrisu dārzs: 1 EUR pers.;
·    Pelču peoniju dārzs: 2 EUR pers. / 1.50 EUR - seniors, skolēns;
.    Ēdoles pils: 5 EUR – pieaugušais / 4 EUR – seniors / 2 EUR – skolēns + 15 EUR pils gids grupai;
·    ēdināšanas un citi personīgie izdevumi;
·    papildvieta autobusā: 15 EUR.
*Papildus izdevumu cenas var mainīties.


! Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu, ja tā nav Rīga.! Vietas autobusā tiek ieņemtas pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu


Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.
Ceļojuma tūroperators Remiro Travel

REMIRO TRAVEL
T.ofiss: 25373777, 27850994 
E-pasts: remirotravel@inbox.lv