lv | en

Warning: dir(content/pages/lv/nedelas-nogalem/piedavajumi-skolenu-grupam/lietuvas-3-pilsetas ) [function.dir]: failed to open dir: No such file or directory in /var/www/vhosts/remirotravel.lv/httpdocs/functions.php on line 163

Warning: dir(content/pages/lv/nedelas-nogalem/piedavajumi/aglona ) [function.dir]: failed to open dir: No such file or directory in /var/www/vhosts/remirotravel.lv/httpdocs/functions.php on line 163


Esam reģistrēti LR Tūrisma pakalpojumu sniedzēju datu bāzē ar numuru: 
TATO-2010-181
Apdrošinātā tūristu iemaksātās naudas summa (garantija klientiem)-
28 457 EUR

Darba laiks:
P. O. T. C. P.  09:00 - 18:00
S., Sv. -
(Pieteikumus no mājas lapas iespējams veikt visu diennakti)

Brīva 1 vieta sievietei! Pieteikšanās līdz 05.07.2017.!
18. - 26.08.2017., Uguns zeme Azerbaidžāna! (lasīt)Jauni grupu SPA!
Atpūta Lietuvas kūrortpilsētā Palangā, Hotel Vanagupe SPA 5*!
Datumi: 23. - 24.09.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Atpūta AQUA SPA Hotel 4* Rakverē
Datumi: 07. - 08.10.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Luksus atpūta V SPA 4* Tartu novembra svētkos! Ar iespēju apmeklēt jauno Igaunijas Nacionālo muzeju
Datumi: 19. - 20.11.2017. (lasīt)Jaunums!

Uz Grodņu Baltkrievijā bez vīzas!
Datumi: 16. - 17.09. / 21. - 22.10.2017. (lasīt)Grupu kruīzu ceļojumus varat skatīt šeit.MĒS ESAM ARĪ:


SADARBĪBAS PARTNERI:
 
 

 

 

Vecpiebalgas ūdensrozes...

 

Vecpiebalgas ūdensrozes...

Datums: 15. jūlijs, 2017. gads

Cena: 23 EUR


Brīvas vietas: vairāk kā 10

Kā lai šonakt vienaldzīgi klusē,
Kā lai tādā brīdī projām iet,
Ja visapkārt Vecpiebalgas pusē
Atkal baltas ūdensrozes zied.
/L. Vāczemnieks/


Izbraukšana plkst. 6:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 6:45 no Ogres „Priedītes”,
7:30 no Rīgas, Daugavmalā pie Zivju paviljona.

Piebalga
– nelielais kultūrvēsturiskais novads ir izvietojies ainaviskā apvidū – Vidzemes augstienē, arī tāpēc tas ir tik skaists. Un ūdensrozes te patiešām zied!

Vecpiebalgas muiža. Tā pati Slātavas muiža...

10:00 Ineša ezers... Ineši. Piebalgas porcelāna fabrika
·    Ekskursija porcelāna ražotnē, uzzinām par porcelāna vēsturi un to, kas ir „burzītais porcelāns”;
·    Ekspozīcijas telpas apskate - kurā izvietoti porcelāna izstrādājumi, porcelāna trauki, mākslinieku autordarbi;
.    Apgleznošanas darbnīcā porcelāna fabrikas īpašnieka, mākslinieka Jāņa Roņa vadībā varēsiet apgleznot īsta porcelāna krūzītes, kuras tiks arī apdedzinātas. Radiet paši savu mākslas darbu!
·    Iespēja iegādāties dažādus porcelāna izstrādājumus un suvenīrus.

Vecpiebalgas centrs. Vecpiebalgas luterāņu baznīca, 1997. g. atjaunota pēc arhitektes Ausmas Skujiņas projekta. Ievērības cienīga ir arī Jūlija Jēgera altārglezna „Kristus staigā pa Piebalgas zemi”. Tirgus laukums.

12:00 „Saulrieti” – Kārļa Skalbes muzejs. Sarkanīgais trīsstāvu namiņš, kas līdzīgs skandināvu mājām. Uzkāpis Incēnu kalnā, lai no trešā stāva balona Kārlis Skalbe varētu priecāties par saulrietiem uz Alauksta fona.

Uz Brīvības pieminekļa Rīgā iekalts Kārļa Skalbes veltījums Tēvzemei un Brīvībai. "Savai mājai Vecpiebalgā, Incēnu kalnā, ko ar lielām grūtībām bija uzcēlis, Kārlis Skalbe bija devis Saulrietu vārdu. Saulrietu lielajā istabā līdz augšstāvam stiklotā gala siena ļāva ieplūst visai rožainajai norieta gaismai. No tā, - vai arī no tā, ka dzejnieks tur bija cerējis pavadīt mūža vakaru, - cēlies Saulrietu vārds. Augšstāva lievenī stāvēt bija tas pats, kas atrasties pasaules centrā: uz trim debesu pusēm- pāri Alaukstam, kura spožais līmenis, lai gan divu kilometru attālumā, rādījās kā sudraba bļoda gulam turpat zem lejas stāva logiem, pāri Taunam, kura purvainais krasts varētu būt aprakstīts “ Ezerieša meitā”, pāri septiņsalu Inesim - izpletās desmitiem kilometru tāls novads zilu kalnu pauguru. Šķitums bija tāds, ka nav otras tik skaistas vietas visā pasaulē." L. Skalbe 

Pusdienu pauze. Piebalgas jēra zupa, maizītes, kafija.

Tikšanās ar Ķenci.

15:30 Ekoloģiskā saimniecība „Lielkrūzes”, kas atzīta par skaistāko lauku sētu un, kur sagaida saimniece Valentīna un dziedošais saimnieks Guntars. Ekskursija pa saimniecību — iepazīšanās ar daiļdārzu, Gaujas palienes zālājiem, mežu un dabai draudzīgām saimniekošanas metodēm. Ainaviskais pagalms. Un pārsteigumiņš apmeklētājiem!

16:30 Vecpiebalgas ūdensrozes... No jūnija vidus līdz augustam garām nav iespējams aizbraukt Vecpiebalgas skaistajām ūdensrozēm... Jūsu acis priecēs dažādu šķirņu ūdensrozes. Savulaik šo darbu iesāka kolekcionārs Jānis Sniedze, tagad viņa darbu turpina meita Aina ar ģimeni. Galvenajā dīķī ir arī zivtiņas, kuras ir pieradinātas ēst no rokām.

Jaunpiebalgas Svētā Toma baznīca, kuras atjaunošanā ievērojamu palīdzību sniedza Pētera Avena fonds. "Paaudze". Pēteris Avens - novadnieks, kurš baznīcas arhīvā uzgājis arī savas dzimtas pārstāvjus.
Vidzemes augstienes dievnams - Jaunpiebalgas evaņģēliski luteriskā baznīca - ir iesvētīts 1804. gada 4. jūlijā, taču no 1871. gada līdz 1873. gadam dievnams pārbūvēts pēc Matiasa fon Holsta projekta. Tajā ir 800 sēdvietas, turklāt altāris un kancele griezti ozolkokā. Kad Jaunpiebalgas baznīca svinējusi savu 200. gadadienu, dievnams nodēvēts Svētā Toma vārdā.

Pie Jaunpiebalgas Svētā Toma baznīcas atrodas tēlnieka Kārļa Zāles un arhitekta Aleksandra Birzenieka veidotais piemineklis Brīvības cīņās kritušajiem Jaunpiebalgas draudzes locekļiem. Baznīcā ērģeļspēli mācījies komponists Emīls Dārziņš.

Mājupceļš... Ierašanās Rīgā no plkst. 20:00, tad Ogrē, Aizkrauklē...


Cenā iekļauts:
 • tūristu klases autobusa noma;
 • gida-grupas vadītāja pakalpojumi.

Iespējamie papildus izdevumi:
 • Piebalgas porcelāna fabrika: 2.50 EUR / 1.50 EUR - skolēns, pensionārs / paša apgleznota porcelāna trauki: no 3 EUR mazi priekšmeti, 7 EUR krūzīte;
 • Saulrieti: 2.50 EUR / 1 EUR - seniors, bērns;
 • dabas saimniecība „Lielkrūzes”: ziedojums 2 EUR;
 • Ķencis: ziedojums 1 EUR;
 • jēra zupa, maizītes, kafija: 5 EUR;
 • Vecpiebalgas ūdensrozes un baznīcas: ziedojumi;
 • Sv. Toma baznīca: ziedojums 1 EUR;
 • ēdināšanas un citi personīgie izdevumi;
 • papildvieta autobusā: 15 EUR.

*Papildus izdevumu cenas var mainīties.

   
! Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu, ja tā nav Rīga.


 


! Vietas autobusā tiek ieņemtas pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu


Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.
Ceļojuma tūroperators Remiro Travel

REMIRO TRAVEL
T.ofiss: 25373777, 27850994 
E-pasts: remirotravel@inbox.lv