lv | en

Warning: dir(content/pages/lv/nedelas-nogalem/piedavajumi-skolenu-grupam/lietuvas-3-pilsetas ) [function.dir]: failed to open dir: No such file or directory in /var/www/vhosts/remirotravel.lv/httpdocs/functions.php on line 163

Warning: dir(content/pages/lv/nedelas-nogalem/piedavajumi/aglona ) [function.dir]: failed to open dir: No such file or directory in /var/www/vhosts/remirotravel.lv/httpdocs/functions.php on line 163


Esam reģistrēti LR Tūrisma pakalpojumu sniedzēju datu bāzē ar numuru: 
TATO-2010-181
Apdrošinātā tūristu iemaksātās naudas summa (garantija klientiem)-
28 457 EUR

Darba laiks:
P. O. T. C. P.  09:00 - 18:00
S., Sv. -
(Pieteikumus no mājas lapas iespējams veikt visu diennakti)

18. - 26.08.2017., Uguns zeme Azerbaidžāna! (lasīt)Jauni grupu SPA!
Atpūta Lietuvas kūrortpilsētā Palangā, Hotel Vanagupe SPA 5*!
Datumi: 23. - 24.09.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Atpūta AQUA SPA Hotel 4* Rakverē
Datumi: 07. - 08.10.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Luksus atpūta V SPA 4* Tartu novembra svētkos! Ar iespēju apmeklēt jauno Igaunijas Nacionālo muzeju
Datumi: 19. - 20.11.2017. (lasīt)Jaunums!

Uz Grodņu Baltkrievijā bez vīzas!
Datumi: 16. - 17.09. / 21. - 22.10.2017. (lasīt)Grupu kruīzu ceļojumus varat skatīt šeit.MĒS ESAM ARĪ:


SADARBĪBAS PARTNERI:
  
 

 

 

Pjuhticas klosteris, Narva, Avinurme, Peipusa ezera piekraste un sīpolu ceļš, Alatskivi un Sangastes pilis...

 

Pjuhticas klosteris, Narva, Avinurme, Peipusa ezera piekraste un sīpolu ceļš, Alatskivi un Sangastes pilis...

Datumi: 26. - 27. augusts, 2017. gads

Cena: 72 EUR - pieaugušais  /  65 EUR - bērns līdz 18 g.


Brīvas vietas: vairāk kā 10


26. - 27.08.2017. Narvas cietoksnī norisinās "Vasaru burkā" konservēšanas festivāls!1. diena, 26.08.
Izbraukšana plkst. 6:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 6:45 no Ogres "Priedītes", 7:30 no Rīgas, Daugavmalā pie Zivju paviljona.
Iespēja iekāpt pa ceļam Raganā, Straupē...

Kafijas pauze pie Valmieras, brauciens caur Valgu...

11:00 Greznā Sangastes pils, visīstākā pasaku pils ar daudziem tornīšiem... Stāsts par rudzu karali Georgu Magnusu fon Bergu un viņa mīlu. Sangastes pils ar muižas parku ir viens no izcilākajiem historisma paraugiem Baltijā. Pilī ir vērts apskatīt gotiskā stila foajē, lepnās pirmā stāva svinību zāles un angļu stilā veidoto medību zāli. Būvējot pils galveno ieeju sedzošo velvju kolonnas, ir panākts savdabīgs akustisks efekts – vienā stūrī čukstētais ir skaidri dzirdams pretējā stūrī...

Pusdienu pauze Tartu.

15:30 Pjuhticas klosteris Kuremē - Pjuhticas Dievmātes aizmigšanas pareizticīgo sieviešu klosteris. „Pjuhtica” - ''Puuhtitsa'' igauņu valodā nozīmē ''svēta vieta'' jeb "svētais kalns". Leģenda stāsta, ka gani redzējuši spožu gaismu ozolu birzī un sievieti debeszilā mantijā. Viņi, nonākuši līdz birzij, atrada Dievmātes ikonu, vēlāk šajā vietā tika uzbūvēta kapela. Tagad klosterī ir 6 baznīcas un kapelas, ceļļu korpusi, svētceļnieku viesnīca, nespējnieku patversme, muzejs, saimniecības ēkas. Klosterī dzīvo 170 māsas, kas lasa un dzied dievkalpojumos, uzkopj dievnamus, izšuj svētkalpotāju tērpus, gatavo ēdienu, audzē dārzeņus, augļus, ogas un ziedus, uztur apmēram 20 govju ganāmpulku... Tepat blakus arī kapsēta klostera māsām... Izstaigāsim klosteri māsas vadītā ekskursijā, pabūsim Dievmātes Aizmigšanas katedrālē. Pēc pastaigas pa klostera teritoriju iespējama pagremdēšanās vai ūdens pasmelšana svētavotā. Uz šejieni nebeidz plūst ļaudis. Gan vietējie, gan ceļinieki stāsta, ka no avota ūdens pieredzējuši dziedināšanu.

Narva - Igaunijas robežpilsēta ar Krieviju. Vakara pastaiga pa Narvu: Narvas pils bastioni, senais rātsnams, skats uz Narvas upes pretējā krastā esošo Ivangorodas cietoksni Krievijā. Brīvais laiks.

Nakšņošana modernā viesnīcā Inger 3*, Narvas centrā.
Iespējams pavakariņot viesnīcas restorānā Salvadore vai kādā no Narvas restorāniņiem. (Ja viesnīcā vēlaties baudīt krievu, zviedru vai padomju stila vakariņas, tās grupai ir jāpiesaka iepriekš.) Netālu no viesnīcas ir lielveikals RIMI (pārtika līdz plkst. 22:00).


2. diena, 27.08.
Rīta sauna viesnīcā no plkst. 7:00.
Brokastis viesnīcas restorānā Salvadore.

10:00 Narvas pils - cietokšņa apmeklējums. Ceļojums laikā. Ziemeļu kara bargās cīņas un Pētera I mežonīgās dzīres. Narvas simbols – skatu tornis Garais Hermanis, zviedru laiku Ziemeļu pagalms ar amatnieku darbnīciņām. Pret saņemto senlaicīgo monētiņu - ieejas biļeti iemainiet tajās sev kādu suvenīriņu!

13:30 Avinurme senā dzīves veida centrs un radošās darbnīcas... Kurvīšu darināšana, kokgriezumi, klūdziņu pinumi...

Avinurmes baznīcas apmeklējums.


Grupas pusdienas Avinurmes senā dzīves veida centrā Savu dalību pusdienās jāpiesaka iepriekš!
1. variants - 4 EUR pers. (Šnicele, cepti kartupeļi, salāti. Pankūkas ar ievārījumu. Morss, kafija vai tēja, mājās cepta maize, sviests ar zaļumiem)
2. variants - 8 EUR pers. (Peipusa ezera zandarts ar 4 sieru mērci, kartupeļu biezenis, salāti. Kamas miltu saldais ar svaigu ogu piedevām (burtiski: nevārītu džemu). Morss, kafija vai tēja, mājās cepta maize, sviests ar zaļumiem)


Peipusa ezera romantiskā piekraste ar jaukām mājiņām, vecticībnieku un zvejnieku ciematiem, sīpoliem un baznīciņām...

Mustvee, Kallaste...

Alatskivi pils... Alatskivi pili no 1876.-1885. gadam lika uzbūvēt barons Arveds fon Nolkens pēc paša zīmētajiem plāniem t.s. skotu baronu stilā. Konkrēts paraugs viņam bija 1856. gadā pēc prinča Alberta pasūtījuma celtā karaliskā rezidence Skotijā – Balmorālas pils.  Alatskivi pils tiek uzskatīta par skaistāko neogotikas stilā celto būvi visā Baltijā. 19.–20. gs. mijā pils un tās iekārtojums tika lēsts vismaz miljons cara rubļu vērtībā, un pils arī tad tika uzskatīta par vienu no dārgākajām Tartu apkaimē.

Mājupceļš. Atgriešanās Rīgā ~ plkst. 21:30, tad Ogrē, Aizkrauklē...

 
Cenā iekļauts:
  • komfortabla autobusa noma;
  • gida - grupas vadītāja pakalpojumi;
  • 1 nakts 3* viesnīcā Inger, 2-vietīgos numuriņos;
  • brokastis;
  • rīta sauna viesnīcā.

Iespējamie papildus izdevumi
:
·    Sangastes pils ar viet. gidu (krievu val.): 5 EUR pers.;
·    Pjuhticas klosteris, ziedojums: 2.50 EUR pers.;
·    Narvas pils ar viet. gidu (krievu val.): 7 EUR pers.;
·    Avinurmes radošā amatu māja un baznīca (ar viet. gidu): 2.50 EUR - pieaugušais; 2 EUR - seniors, students, 1.50 EUR - skolēns;
.    grupas pusdienas Avinurmē: 1. variants - 4 EUR pers. / 2. variants - 8 EUR pers. (skatīt programmā); Jāpiesaka iepriekš!
·    citi ēdināšanas un personīgie izdevumi;
·    piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 22 EUR;
·    papildvieta autobusā: 36 EUR.
*Papildus izdevumu cenas var mainīties.


INFORMĀCIJA:

Apmeklējot klosteri, sievietēm jābūt ģērbtām svārkos, kuri sedz ceļus un nepieciešama galvassega - lakats! Ja brauc biksēs, tad līdzi jāpaņem svārkus.

Vīriešiem jābūt apģērbtiem garajās biksēs un vēlams kreklos ar garām piedurknēm.

Klosterī ir iespējams iegremdēties dziedinošajā avota ūdenī īpašā mājiņā (līdzi jāpaņem dvielis un apģērbs, ar kuru iegremdēties). Šajā procesā neviens nepiederošais jūs nenovēros.

Ja ir vēlme mājās aizvest dzidru, gardu, veselību uzlabojošu svētavota ūdeni, tad līdzi jāpaņem ūdens pudele...Vieta ceļojumā tiek rezervēta, veicot vismaz 20 EUR avansa iemaksu.

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu, ja tā nav Rīga.


Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
  • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002. gada 1. jūlija un ir derīga ceļošanai;
  • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).


! Vietas autobusā tiek ieņemtas pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.
Ceļojuma tūroperators Remiro Travel

REMIRO TRAVEL
T.ofiss: 25373777  /  27850994 
E-pasts: remirotravel@inbox.lv