lv | en

Warning: dir(content/pages/lv/nedelas-nogalem/piedavajumi-skolenu-grupam/lietuvas-3-pilsetas ) [function.dir]: failed to open dir: No such file or directory in /var/www/vhosts/remirotravel.lv/httpdocs/functions.php on line 163

Warning: dir(content/pages/lv/nedelas-nogalem/piedavajumi/aglona ) [function.dir]: failed to open dir: No such file or directory in /var/www/vhosts/remirotravel.lv/httpdocs/functions.php on line 163


Esam reģistrēti LR Tūrisma pakalpojumu sniedzēju datu bāzē ar numuru: 
TATO-2010-181
Apdrošinātā tūristu iemaksātās naudas summa (garantija klientiem)-
28 457 EUR

Darba laiks:
P. O. T. C. P.  09:00 - 18:00
S., Sv. -
(Pieteikumus no mājas lapas iespējams veikt visu diennakti)

18. - 26.08.2017., Uguns zeme Azerbaidžāna! (lasīt)Jauni grupu SPA!
Atpūta Lietuvas kūrortpilsētā Palangā, Hotel Vanagupe SPA 5*!
Datumi: 23. - 24.09.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Atpūta AQUA SPA Hotel 4* Rakverē
Datumi: 07. - 08.10.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Luksus atpūta V SPA 4* Tartu novembra svētkos! Ar iespēju apmeklēt jauno Igaunijas Nacionālo muzeju
Datumi: 19. - 20.11.2017. (lasīt)Jaunums!

Uz Grodņu Baltkrievijā bez vīzas!
Datumi: 16. - 17.09. / 21. - 22.10.2017. (lasīt)Grupu kruīzu ceļojumus varat skatīt šeit.MĒS ESAM ARĪ:


SADARBĪBAS PARTNERI:
  
 

 

 

Nav pārdošanā. Gors, Zeimuļs, Latgales Māra un īstā Latgale... No Daudzevas, Sērenes, Aizkraukles

CEĻOJUMS NAV PĀRDOŠANĀ! IR IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES PASŪTĪJUMA GRUPĀM

 

Gors, Zeimuļs, Latgales Māra un īstā Latgale...Izbraukšana plkst. 7:30 no Daudzevas, ~ 7:40 no Sērenes, ~ 7:50 no Aizkraukles (bij. SEB banka).

11:00 Ludza – Latgales pilsētu pērle, senākā Latvijas pilsēta.

Ludzas pilsētas vēsturiskais centrs – pilsētbūvniecības valsts aizsardzībā esošs arhitektūras piemineklis, Latgalei 19. gs. raksturīga koka vienstāvu apbūve, bijušais tirgus laukums. Katoļu un pareizticīgo dievnami...

Livonijas ordeņa pilsdrupas – vācu krustneši 1399. gadā uzcēla  varenāko Livonijas ordeņa aizsardzības pili Latgalē – trīsstāvīgu mūra celtni ar 6 torņiem, 3 vārtiem un 2 priekšpilīm, kas laikmetu griežos ir ieņemta un grauta neskaitāmas reizes gan krievu, poļu, zviedru uzbrukumos. Pašreiz saglabājušās tikai iespaidīgas pilsdrupas pilskalna virsotnē, no kura paveras brīnišķīga pilsētas panorāma.

Ludzas Amatnieku centrs – Ludzas Amatnieku centrs pārstāv novada vairāk kā 100 amatniekus, tūristiem piedāvā ne tikai senos darba rīkus un darbošanos Suprādku istabā, bet arī iespēju vērot un piedalīties pašam keramikas darbnīcas, skroderu u.c. seno arodu darbnīcās. Amatnieku centra salonā var apskatīt un iegādāties vai pasūtīt novada amatnieku darbus un suvenīrus. Regulāri tiek organizēti gadskārtu un zaļie tirdziņi. Cienasts - pēc tradicionālajām receptēm cepta maize+medus, maize, šmakovka.
15:00 Rēzekne - kultūras un garīgais centrs Latgales sirdī!

Pusdienas Zeimuļa kafejnīcā „Rositten” (otrais ēdiens, saldais un morss).

16:00 Ekskursija visvairāk apmeklētajā dzimtsarakstu nodaļā... Latgales vēstniecība GORS - Austrumlatvijas reģionālais daudzfunkcionālais centrs - te iekārtotas divas akustiskās koncertzāles, horeogrāfijas zāle, orķestra, koru un deju kolektīvu mēģinājumu telpas, mūzikas ierakstu veikals, dzimtsarakstu nodaļa, Kultūras un tūrisma centrs.
     
17:00 Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs "Zeimuļs" saista ar neparasto arhitektūru un plašām interešu izglītības un radošo aktivitāšu iespējām.
Uzkāpšana tornī. Rēzeknes pilskalns. Latgaļu suvenīru veikals – salons.

Rēzeknes Jēzus Sirds katedrāle ir viena no grandiozākajām un skaistākajām katoļu baznīcām Latvijā, celta 19.-20. gs. mijā, tā atspoguļo sava laika arhitektūras iezīmes: fasādes daļa veidota pseidoromānikas, bet altārdaļa – pseidogotikas stilā (ziedojums).

Latgales Māra - brīvības cīņu piemineklis, izcils monumentālās tēlniecības paraugs u.c. pieminekļi un piemiņas vietas ekskursijā Rēzeknes pilskalnos, ielās, laukumos.

Mājupceļš... Atgriešanās Aizkrauklē, ~ plkst. 21:30, Daudzevā~ plkst. 22:00.


Cenā iekļauts:
  • komfortabla autobusa noma;
  • gida-grupas vadītāja pakalpojumi;
  • Ludzas amatnieku centrs + pilsētas apskates ekskursija, cienasts;
  • Gors - ekskursija;
  • Zeimulis + ekskursija; kompleksās pusdienas restorānā Rositten.

Cenā nav iekļauts:
·    ziedojumi dievnamos un pārējie ēdināšanas izdevumi;
·    papildvieta autobusā: 15 EUR.Atteikšanās no ceļojuma:

•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.


! Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas ceļojumā dodas vieni, bet nav maksājuši par papildvietu. Priekšroka tādā gadījumā vietas izvēlē ir tiem, kas pieteikušies ātrāk.Ceļojuma tūroperators Remiro Travel

REMIRO TRAVEL
T.ofiss:  27850994; Renāte - 29199850
E-pasts: remirotravel@inbox.lv