lv | en

Warning: dir(content/pages/lv/nedelas-nogalem/piedavajumi-skolenu-grupam/lietuvas-3-pilsetas ) [function.dir]: failed to open dir: No such file or directory in /var/www/vhosts/remirotravel.lv/httpdocs/functions.php on line 163

Warning: dir(content/pages/lv/nedelas-nogalem/piedavajumi/aglona ) [function.dir]: failed to open dir: No such file or directory in /var/www/vhosts/remirotravel.lv/httpdocs/functions.php on line 163


Esam reģistrēti LR Tūrisma pakalpojumu sniedzēju datu bāzē ar numuru: 
TATO-2010-181
Apdrošinātā tūristu iemaksātās naudas summa (garantija klientiem)-
28 457 EUR

Darba laiks:
P. O. T. C. P.  09:00 - 18:00
S., Sv. -
(Pieteikumus no mājas lapas iespējams veikt visu diennakti)

Brīva 1 vieta sievietei! Pieteikšanās līdz 05.07.2017.!
18. - 26.08.2017., Uguns zeme Azerbaidžāna! (lasīt)Jauni grupu SPA!
Atpūta Lietuvas kūrortpilsētā Palangā, Hotel Vanagupe SPA 5*!
Datumi: 23. - 24.09.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Atpūta AQUA SPA Hotel 4* Rakverē
Datumi: 07. - 08.10.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Luksus atpūta V SPA 4* Tartu novembra svētkos! Ar iespēju apmeklēt jauno Igaunijas Nacionālo muzeju
Datumi: 19. - 20.11.2017. (lasīt)Jaunums!

Uz Grodņu Baltkrievijā bez vīzas!
Datumi: 16. - 17.09. / 21. - 22.10.2017. (lasīt)Grupu kruīzu ceļojumus varat skatīt šeit.MĒS ESAM ARĪ:


SADARBĪBAS PARTNERI:
  
 

 

 

Nav pārdošanā. Ceļojums uz ziedu karaļvalsti! Ziedu karalistes, pils, mucas un daba mūsu skaistumam un veselībai... (Gulbene)

CEĻOJUMS NAV PĀRDOŠANĀ! IR IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES PASŪTĪJUMA GRUPĀM
   

Ceļojums uz ziedu karaļvalsti! Ziedu karalistes, pils, mucas un daba mūsu skaistumam un veselībai...
Izbraukšana plkst. 7:00 no Gulbenes viesnīcas.

09:00 Latvijā ir kāda kolekcija, kura varētu pretendēt uz iekļūšanu Ginesa rekordu grāmatā. Tā atrodas Latvijā ievērojamā narcišu selekcionāra un pētnieka Jāņa Rukšāna siltumnīcās. Vai par katru te esošo, vismazāko ziedu Jānim Rukšānam ir savs stāsts. Daudzus gadus bijis žurnāla "Dārzs un Drava" galvenais redaktors. Sīpolpuķu kolekciju selekcionārs Rukšāns ir veidojis daudzu gadu garumā. Viņa kolekcijā ir vairāk kā 6000 puķu sugu, šķirņu un hibrīdu, no kurām vairāki simti ir viņa paša veidotas un ir tādas puķes, kas parasti aug tikai augstu kalnu reģionos. Jānim Rukšānam pieder otra lielākā cīrulīšu kolekcija pasaulē (vairāk nekā 300 sugu), bet zviedru botāniķi vienu no jaunatklātajām cīrulīšu sugām nosaukuši selekcionāra vārdā - Rukšāna cīrulītis (Corydalis ruksansii). Viņa siltumnīcā pavasaros lepni saplaukst krokusi, narcises, savvaļas tulpes, vizbulītes un vēl daudzi citi ziedi. Īpašs lepnums selekcionāram ir par paša selekcionētajiem cīrulīšiem, starp kuriem ir arī viņa dzīvesbiedres Gunas vārdā nosaukta šķirne. Pavasarī dārzu rotā arī tulpes.

11:00 Mucu muzejs ir atvērts! Ikvienu sasildīs saimnieku joki un viesmīlība...
Dzīvesprieka akadēmija NU LIELA MUIŽA ar atraktīvo saimnieku amatnieku Jāni, kurš parādīs, kā
pirms 100 un vairāk gadiem tapa mucas, karstie kubuli...! Turpat top mēbeles, kāpnes, durvis u.c. saimniecībā noderīgas lietas... Iespēja arī pašiem izmēģināt senos darba rīkus.
Mucenieku mājas saimniece pusdienu cienastā sarūpēs gardu "mucenieku firmas zupu", pēc sentēvu receptēm gatavoto kārtaino biezpiena - ķimeņu pīrāgu, saldo maizīti, kafiju, tēju.

Mazais Ansis. Kafijas pauze skaistā vietā pie vāverēm, kokgriezumiem...

Ik gadus maijā selekcionāra Mārtiņa Erminasa dārzā krāšņi uzplaukst viņa lolotie ziedi. Acis priecē vairāk nekā 1200 tulpju un pāri par 400 narcišu šķirņu, kā arī daži desmiti dienziežu veidi. Maija vidū blakus ezeram un krodziņam „Mazais Ansis” veidojas daudzkrāsaina ziedu jūra, apburot un piesaistot puķu mīļotājus. Kolekcija veidojusies 25 gadu laikā, krustojot tulpes un dodot vārdus sēklaudžiem. Ir iespēja gūt informāciju par Mārtiņa dārzā notiekošo, kā arī apskatīt, izvēlēties un iegādāties tulpju sīpolus.

15:00 Zeltītes bioloģiskajā saimniecībā „Silkalnos” jau kopš 1993. gada audzē, ievāc un sagatavo ārstniecības augus. Šeit labprāt ar viesiem sarunājas par veselības augiem, dabas spēkiem, senču zināšanām un tradīcijām, demonstrē videi draudzīgu saimniekošanu, iedvesmo ļaudis uzsākt vai mainīt kaut ko savā dzīvē. Zeltīte iepazīstina ar ārstniecības augiem, to izmantošanu ne tikai tējās, bet arī sīrupos, eļļās, tinktūrās, ziedēs, pulveros. Augi garšvielām, pirtsslotām vai skaistumam un kosmētikā. Zeltīte iepazīstinās ar ārstniecības augiem, to audzēšanas, vākšanas, kaltēšanas un tēju maisījumu, sīrupu, izvilkumu gatavošanas noslēpumiem. Iespēja degustēt un iegādāties ārstniecības augu sīrupus un tējas. Saimniece sola padalīties ar savām senajām ēdienu receptēm ārstniecības augu zupām, salātiem un sautējumiem. Kopā ar Zeltītes kundzi iespēja pašiem  pagatavot pelašķu mohito, daudz gardāku un veselīgāka par kafejnīcās izgaršoto.

17:00 Kokmuižas Barona pils. Senās Kokmuižas un tās angļu stilā veidotā parka iepazīšana kopā ar muižas gidi. Sākotnēji pils celta no koka, kas arī devis nosaukumu - Kokmuiža. Kopš 16. gs. kungu mājas izskats mainījies vismaz trīs reizes. Mūsdienās redzamās neobaroka stilā celtās ēkas pamati likti 1880. gadā – kad to pārvaldīja baltvācu muižnieku Šrēderu dzimta. Kokmuižas jeb Kokenhof parks savulaik spētu sacensties ar krāšņajiem puķu dārziem Holandes Keukenhofā. 18. gs. beigās tēva muižā te savas daiļdārznieka iemaņas aizsāka vēlākais Krimas botāniskā dārza direktors Nikolajs Anders fon Hārtviss.
Angļu stila parku paplašināja Šrēderu dzimtas saimniekošanas laikā. 2012. gadā Kokmuižas parkā notika rekonstrukcija, kuras rezultātā izveidots jauns muižas partera plāns un tā centrā novietots, pirmais Latvijā, sfērisks saules pulkstenis.

Mājupceļš... Atgriešanās Gulbenē.


Cenā iekļauts:
  • komfortabla autobusa noma;
  • gida - grupas vadītāja pakalpojumi.

Iespējamie papildus izdevumi:
·    Gunas un Jāņa Rukšānu ziedu dārzi: 1 EUR;
·    Mucenieku sētas programma: 3 EUR;
·    pusdienas Mucenieku sētā: 5.50 EUR;
·    Vaidavas pagasta Silkalni ar ārstniecības augu sīrupu un pelašķu mohito degustāciju: 3 EUR;
·    Kokmuiža ar muižas gidi: 1.50 EUR;
·    ēdināšanas un citi personīgie izdevumi.  
·    papildvieta autobusā: 15 EUR.
*Papildus izdevumu cenas var mainīties!
! Vietas autobusā tiek ieņemtas pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas ceļojumā dodas vieni, bet nav maksājuši par papildvietu.

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.
Ceļojuma tūroperators Remiro Travel

REMIRO TRAVEL
T.ofiss: 25373777, 27850994 
E-pasts: remirotravel@inbox.lv