lv | en

Warning: dir(content/pages/lv/nedelas-nogalem/piedavajumi-skolenu-grupam/lietuvas-3-pilsetas ) [function.dir]: failed to open dir: No such file or directory in /var/www/vhosts/remirotravel.lv/httpdocs/functions.php on line 163

Warning: dir(content/pages/lv/nedelas-nogalem/piedavajumi/aglona ) [function.dir]: failed to open dir: No such file or directory in /var/www/vhosts/remirotravel.lv/httpdocs/functions.php on line 163


Esam reģistrēti LR Tūrisma pakalpojumu sniedzēju datu bāzē ar numuru: 
TATO-2010-181
Apdrošinātā tūristu iemaksātās naudas summa (garantija klientiem)-
28 457 EUR

Darba laiks:
P. O. T. C. P.  09:00 - 18:00
S., Sv. -
(Pieteikumus no mājas lapas iespējams veikt visu diennakti)

Brīva 1 vieta sievietei! Pieteikšanās līdz 05.07.2017.!
18. - 26.08.2017., Uguns zeme Azerbaidžāna! (lasīt)Jauni grupu SPA!
Atpūta Lietuvas kūrortpilsētā Palangā, Hotel Vanagupe SPA 5*!
Datumi: 23. - 24.09.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Atpūta AQUA SPA Hotel 4* Rakverē
Datumi: 07. - 08.10.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Luksus atpūta V SPA 4* Tartu novembra svētkos! Ar iespēju apmeklēt jauno Igaunijas Nacionālo muzeju
Datumi: 19. - 20.11.2017. (lasīt)Jaunums!

Uz Grodņu Baltkrievijā bez vīzas!
Datumi: 16. - 17.09. / 21. - 22.10.2017. (lasīt)Grupu kruīzu ceļojumus varat skatīt šeit.MĒS ESAM ARĪ:


SADARBĪBAS PARTNERI:
 
 

 

 

Nirzas ezers, Pasiene, Draudzības kurgāns, Melānijas hronika un īstā Latgale

Pieteikšanās līdz 03.07.2017.! GARANTĒTS CEĻOJUMS

 

Nirzas ezers, Pasiene, Draudzības kurgāns, Melānijas hronika un

īstā Latgale

Datumi: 8. - 9. jūlijs, 2017. gads

Cena: 85 EUR 74 EUR - pieaugušais  /  66 EUR – bērns līdz 17 g., seniors no 70 g.


Brīvas vietas: vairāk kā 10


Pierobežā visiem nepieciešamas līdzi pases vai ID kartes! Lai iegūtu atļauju, sarakstu ar datiem sūtīsim uz Zilupi pirms brauciena!1. diena, 08.07.

Izbraukšana plkst. 7:30 no Rīgas, Daugavmalā pie Zivju paviljona, tad pa ceļam Salaspils, Ikšķile, Ogre, ~8:30 no Lielvārdes, 9:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 9:10 no Kokneses, pēc pauzes "Liepkalnos" - Pļaviņas, Krustpils...
09:00-10:00 Kafijas pauze „Liepkalnos” Daugavas krastā.
 • 12:00 Ludza - Latgales pilsētu pērle, senākā Latvijas pilsēta.
 • Livonijas ordeņa pilsdrupas – vācu krustneši 1399. gadā uzcēla varenāko Livonijas ordeņa aizsardzības pili Latgalē – trīsstāvīgu mūra celtni ar 6 torņiem, 3 vārtiem un 2 priekšpilīm, kas laikmetu griežos ir ieņemta un grauta neskaitāmas reizes gan krievu, poļu, zviedru uzbrukumos. Patreiz saglabājušās tikai iespaidīgas pilsdrupas pilskalna virsotnē, no kura paveras brīnišķīga pilsētas panorāma...
 • Ludzas pilsētas vēsturiskais centrs – pilsētbūvniecības valsts aizsardzībā esošs arhitektūras piemineklis, Latgalei 19. gs. raksturīga koka vienstāvu apbūve, bijušais tirgus laukums.
 • 13:00 Kulinārā mantojuma pusdienas Ludzā, nacionālā mantojuma virtuvē „Kristīne” - pēc tradicionālajām receptēm gatavoti ēdieni – zupa (aukstā zupa karstā laikā vai silta biešu zupa ar lapiņām vēsā laikā), otrais ēdiens  - zirņi ar mērci, saldais.
 • ~ 14:30 Medus ceļš – sertificēta bioloģiskā zemnieku saimniecība "ATKALAS", kas ieguva Zemkopības ministrijas, Latvijas Ārstu biedrības un Veselības ministrijas balvu "Veselīgs Latvijas uzturs". Biruta un Pēteris Čebotari jums labprāt atklās bišu dzīves noslēpumus. Ekskursija pa saimniecību - dravas apskate, medus degustācija, vaska apstrādes process, bitenieku stāsti...
 • Jautrā pierobežas muitnīcas šķērsošana.
 • Pierobežas māja, kur saimnieko Ilga un Jurijs Ivanovi. Meloņu dārza, tāšu darbnīcas apskate, paraugdemonstrējumi. Priežu pumpuru sīrupa, čiekuru ievārījuma degustācija un iegāde. Iespējams iepriekš pieteikt arī izjādes vai vizināšanos ar zirgiem (20 min. ~10 EUR / vizinoties ratos, 20 min. 1.50 EUR).
 • Zilupes apskates aplis. Amatnieku un mājražotāju tirdziņš, produkcijas degustācija. Sveču meitene Olga ar pašas gatavotām svecēm. Iespēja iegādāties modernus velteņus, filcētus, pērļotus ekskluzīvus aksesuārus un citus suvenīrus.
Nakšņošana viesu mājā „Zirga Smaids”, gleznainā Nirzas ezera krastā. Divstāvīgas, komfortablas koka mājiņas izvietotas tā, lai no katras pavērtos neaizmirstams skats uz ezera apkārtni. Attālums no mājiņām līdz ezeram ir 20 metri. 5 x 10 - vietīgas mājiņas (lai būtu garantēta 2-vietīga istaba, piemaksa +7 EUR pers., vietu skaits ierobežots!). Iespēja īrēt pirtiņu vai vēžot.

2. diena, 09.07.
Brokastis (cīsiņi, olas, siers un citi Latgales lauku labumi).
 • Ekskursija pa Zilupes zirgaudzētavu ar konkūra paraugdemonstrējumiem.
 • Terehovas robežpunkts. Pierobeža no sētas puses.
 • Pasienes Sv. Dominika Romas katoļu baznīca.
 • Sibīrijas ciems - Zilupes filmu ciems. Ekskursija pa ciemu, stāsts par filmēšanas tradīcijām Zilupes novadā, sibīriešu dārza apskate. Vietas, kur noritēja Melānijas Hronikas filmēšana.
 • 500 sugu taureņu un Grebļa kalns – 5.4 km garā osu grēda Pintu ezera ziemeļaustrumu krastā paceļas pār apkārtnes mežiem un purviem. Kalna nogāzes ir stāvas, virsotne no 5 līdz 7 m plata, bet pamatne no 50 līdz 150 m plata. Grebļa kalna dienvidu daļā no austrumiem apskalo Šešku ezers, bet no rietumiem - Pintu ezers. Pastaiga dabas takās. Pikniks!
 • Draudzības kurgāns. Triju valstu - Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas robežu saskares punkts, Otrā Pasaules kara piemiņas vieta Austras koks - tēlnieka Viļņa Titāna Latvijas 80-gadei veltītā skulptūra Latvija Saules zīmē.
 • Latvijas tālākais austrumu punkts.
 • Vecslabadas skatu tornis, lai saprastu, kāpēc Latgale ir zilo ezeru zeme... Vecslabadas lielākais lauku teritorijas pareizticīgo Dievnams.
Mājupceļš. Atgriešanās tā kā paredzēts programmā...

 
Cenā iekļauts:
 • komfortabla autobusa noma;
 • gida-grupas vadītāja pakalpojumi;
 • nakšņošana viesu mājā;
 • brokastis.

Iespējamie papildus izdevumi:

 • pusdienas latgaļu gaumē Ludzā: 6 EUR;
 • medus saimniecība Atkalas: 3 EUR (2.5 h - ekskursija, demonstrējumi, degustācija);
 • pierobežas muitnīcas šķērsošana: 0.50 EUR;
 • pierobežas mājas apmeklējums: 4 EUR;
 • Sibīrijas ciems: 2 EUR;
 • Zilupes zirgu audzētava: 2 EUR;
 • Grebļa kalna pikniks (zupa: gaileņu pancaks + kartupeļu pankūkas): 4.50 EUR;
 • pierobežas objektu apmeklējums 2. dienā kopā ar vietējo gidi: ~2 EUR - kopā visi objekti;
 • piemaksa par garantētu 2-vietīgu istabu: 7 EUR personai; Pēc pieprasījuma, jo istabu skaits ierobežots!
 • pirts viesu mājā - 4 h: 70 EUR, katra nākamā stunda: 15 EUR;
 • papildvieta autobusā: 25 EUR;
 • citi ēdināšanas un personīgie izdevumi.

*Papildus izdevumu cenas var mainīties!
Vieta ceļojumā tiek rezervēta, veicot vismaz 20 EUR avansa iemaksu.

! Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu, ja tā nav Rīga.


Katram ceļotājam līdzi jābūt ceļošanai derīgai pasei vai ID kartei!


Viesu māja "Zirga smaids"

Katrā no namiņiem ir virtuve, ledusskapis, kamīns, dušas kabīne, boilers, tualete, kā arī ir televizors un audio centrs. Katrā no namiņiem ir 3 guļamistabas, kurās var izmitināties līdz 12 cilvēkiem. 1. stāvā ir guļamistaba ar 1 lielu divvietīgo gultu un zāle, kurā ir 1 divvietīgais izvelkamais dīvāns un 2 vienvietīgie izvelkamie krēsli. 2. stāvā ir 2 guļamistabas, katrā no kurām ir pa 3 vienvietīgajām gultām. Visos namiņos ir neliela, kompakta pirtiņa, kuru var izkurināt ar malku stundas laikā. Jūsu rīcībā ir nepieciešamie trauki, grila komplekts un gultas veļa.
Plaša veranda ar ērtiem klubkrēsliem ļaus Jums izbaudīt Latgales dabas skaistumu jebkuros laika apstākļos.
Pašā Nirzas ezera krastā atrodas brīnišķīga krievu pirts, kura patiešām ir mūsu atpūtas kompleksa sirds un dvēsele. Šī gleznainā guļbūve ideāli iederas šeit valdošajā pastorālajā gaisotnē. Viens solis pāri pirtiņas slieksnim – un Jūs esat vissmalkāko zāļu aromātu valstībā, ko izgaro pašgatavoti drogu novārījumi un uzlējumi. To pagatavošanai izmanto sensenas senču receptes. Fitoterapijas ārstniecisko iedarbību Jūs izjutīsiet, iemalkojot gardo zāļu tēju, izmēģinot masku sejai un matiem, izmantojot ēteriskās eļļas masāžai.
No pirts terases paveras skaista ezera un tā apkārtnes panorāma. No pirtiņas taisni uz ezeru ved mols, no kura ir tik patīkami ienirt dzestrajā ezera ūdenī pēc svelmainā tvaika. Kristāldzidrais Nirzas ezera ūdens palīdzēs nostiprināt mūsu pirtiņā iegūto atveseļojošo efektu.
Jāpiebilst, ka Nirzas ezers ir slavens arī ar zilajiem māliem. Šis produkts tiek izmantots atjaunojošo kosmētisko līdzekļu ražošanā. Bet pie mums Jūs varēsiet iegūt zilo mālu tieši no ezera dzīlēm un izmantot māla vannas, kas uzlabos Jūsu veselību.
 


Vietas autobusā tiek ieņemtas pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu 


Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.
Ceļojuma tūroperators Remiro Travel

REMIRO TRAVEL
T.ofiss: 25373777  /  27850994 
E-pasts: remirotravel@inbox.lv