lv | en


Esam reģistrēti LR Tūrisma pakalpojumu sniedzēju datu bāzē ar numuru: 
TATO-2010-181
Apdrošinātā tūristu iemaksātās naudas summa (garantija klientiem)-
28 457 EUR

Darba laiks:
P. O. T. C. P.  09:00 - 18:00
S., Sv. -
(Pieteikumus no mājas lapas iespējams veikt visu diennakti)

18. - 26.08.2017., Uguns zeme Azerbaidžāna! (lasīt)Jauni grupu SPA!
Atpūta Lietuvas kūrortpilsētā Palangā, Hotel Vanagupe SPA 5*!
Datumi: 23. - 24.09.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Atpūta AQUA SPA Hotel 4* Rakverē
Datumi: 07. - 08.10.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Luksus atpūta V SPA 4* Tartu novembra svētkos! Ar iespēju apmeklēt jauno Igaunijas Nacionālo muzeju
Datumi: 19. - 20.11.2017. (lasīt)Jaunums!

Uz Grodņu Baltkrievijā bez vīzas!
Datumi: 16. - 17.09. / 21. - 22.10.2017. (lasīt)Grupu kruīzu ceļojumus varat skatīt šeit.MĒS ESAM ARĪ:


SADARBĪBAS PARTNERI:
  
 

 

 

Nav pārdošanā. Krievijas vēstures lappuses...

CEĻOJUMS NAV PĀRDOŠANĀ! IR IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES PASŪTĪJUMA GRUPĀM

  

Krievijas vēstures lappuses...


 Pečori -  Izborska – Pleskava – Sanktpētrburga – Puškina -  Pēterhofa – Novgoroda

 

 

1.diena

5:00 izbraukšana no Tukuma (Ledus halles), 6:00 no Rīgas, 7:20 no Aizkraukles, 9:20 no Gulbenes. Tranzīts caur Igauniju. Krievijas robeža. Pirmā pilsēta, kura sagaida mūs Krievijas pusē – Pečori – viena no vecākajām Pleskavas apgabala pilsētām. Pleskavas Pečoru klostera apmeklējums. Klosteris, kas pirmsākumos atradās alās, deva arī vārdu pilsētai. Gleznainā ielejā, kurā atrodas klosteris, ir vairākas karsta smilšu alas. Klosteris ir lielākais garīgās un kultūras dzīves centrs, lielākais no vīriešu klosteriem, ar nepārtrauktu vairāku gadsimtu vēsturi un brīnišķīgu XVI-XIX gs. arhitektūras ansambli. Izborskas cietoksnis – dzeja akmens arhitektūrā. «Slāvu avoti» ar dziedniecisku ūdeni. Pārbrauciens uz Pleskavu – vienu no vecākajām Krievijas pilsētām, kas atrodas divu upju – Pskovas un Veļikajas satekas vietā. Pilsētas apskata ekskursija. Kremlis, Trejādības katedrāle, Kancelejas palātas. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

 

2.diena

Brokastis. Izbraukšana uz Puškinu. Pastaiga Katrīnas parkā, kas ir ierīkots ap Lielo dīķi. Ap dīķi ir uzbūvēti arī vairāki parka paviljoni un Turku pirts, kas atgādina mošeju miniatūrā. Uz nelielas salas augšā slejas slavenākais Katrīnas parka monuments– Česmeņas kolonna. Viena no populārākajām apskates vietām ir strūklaka "Meitene ar krūzi", kurai A.Puškins ir veltījis līriskas rindas vienā no saviem dzejoļiem. Majestātiskās Katrīnas pils apmeklējums. Pili rotā izsmalcināti dekoratīvi lietišķās mākslas priekšmeti, mēbeles, glezniecība, unikālās porcelāna, ieroču un bronzas skulptūru kolekcijas. Neatkārtojamā spoguļu Troņzāle, greznie paviljoni, Аhāta istabas, pasaulslavenā Dzintara istaba. Jūs uzzināsiet Dzintara istabas pazušanas mīklaino vēsturi un redzēsiet interjerus, kas tika atjaunoti pēc fotogrāfijām un senām Florences gleznām, kuru sižeti attēloti Dzintara istabas mozaīkās. Lieliskā Kamerona galerija. Ierašanās Sanktpēterburgā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

 

3.diena

Brokastis. Pilsētas apskata ekskursija: Admiralitāte, Ņevas krastmala, krāšņās Marmora un Menšikova pilis, Vasilija salas strēle – Biržas ēka, Rostrālās kolonnas, kreiseris «Aurora».”Spas-na krovi”, Īzaka katedrāles apmeklējums, iespēja vērot Sanktpēterburgu no katedrāles augšas. Petropavlovskas cietokšņa ansambļa apskate, Pētera un Pāvila katedrāles apmeklējums. Šajā katedrālē atrodas Krievijas imperatoru Romanovu ģimenes kapenes.Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, nakts ekskursija ar šampanieti «Ņevas tiltu pacelšana». Nakts viesnīcā.

 

4.diena

Brokastis. Ermitāžas apmeklējums. Ermitāža ir viens no pasaules lielākajiem muzejiem. Apskata ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīties ar dažādu tautu un zemju kultūru. Vispasaules slavu muzejs ieguvis ar unikālu Rietumeiropas mākslas kolekciju - Leonardo Da Vinči, Rafaela, El Greko, Rubensa, Rembranta, Velaskesa u.c. izcilu autoru darbiem, pils laukuma ansamblis. Ekskursijā ar kuģīti pa Sanktpēterburgas upēm un kanāliem «Ziemeļu Venēcija...». Nakts viesnīcā.

 

5.diena

Brokastis. Ekskursija uz Pēterhofu – parku, piļu un strūklaku pilsētu. Pēterhofas pērles – Lejas parka apskate. No Lielās pils un balkona, kas vainago Lielo kaskādi, paveras brīnišķīgs skats uz parku. Kanāls, kura krastus rotā neskaitāmas strūklakas, milzis Samsons uz klints, zeltīto skulptūru grupas un strūklaku kaskādes, marmora kolonnas ar mirdzošiem kupoliem, baseini un strūklaku vāzes, rakstainas puķu dobes. Nekur, izņemot Pēterhofu, nav tāda strūklaku, kaskāžu un jūras savienojuma. Iespēja apmeklēt vienu no Lejas parka mazajām pilīm. Monplezīras pils - «mana labpatika» - tā tika dēvētas līdzīgas ārpilsētas celtnes, domātās personiskām vajadzībām. Pēterim I ļoti patika šī pils, jo tā atbilda viņa uzskatiem par izglītota cilvēka ideālu mitekli. Īpaši patika tas, ka pils atrodas jūras tuvumā. Marli pils apburs Jūs ar Rietumeiropas gleznu kolekciju, kas šeit ir apskatāma jau kopš Pētera I laikiem, un ar XVIII gadsimta mēbelēm un sadzīves priekšmetiem. Brīvajā laikā Jūs varēsiet apskatīt Grotas vai baudīt daudzo strūklaku vēsumu. Atgriešanās Sanktpēterburgā. Brīvais laiks. Izbraukšana uz Novgorodu. Izvietošana viesnīcā. Nakts viesnīcā.

 

6.diena

Brokastis. Ekskursija pa Novgorodu sākas no Tirgoņu puses, kur arī vēl tagad stāv XII. – XV. gadsimtā celtie unikālie tempļi, kas būvēti par tirgoņu naudu. Jaroslavas Sēta un večes laukums – senās pilsētas ekonomiskās un politiskās dzīves centrs. Novgorodas Kremlis “Detinec”. Kremļa teritorijā atrodas Svētās Sofijas dievnams – viena no krievu zemes svētajām vietām, Granovīta palāta, piemineklis “Krievijas tūkstošgade”. Jurjevas klosteris, Georgijevskas dievnams, koktēlniecības muzejs “Vitoslavļici”. Izbraukšana uz Rīgu. Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.

 

 

Brauciena cenā iekļauts:

 · Brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, tēja, kafija);

 · Dzīvošana 2*,3* viesnīcā Pleskavā (1 naktis), Sanktpēterburgā (3 naktis); 

·  Programmā norādītās 4 brokastis;

·  Gida-grupas vadītāja pakalpojumi

 

Papildus izdevumi: 

·   Krievijas vīza LR pilsoņiem;

·   Medicīniskā apdrošināšana uz brauciena laiku;  

·   Nakts ekskursija «Ņevas tiltu pacelšana».

 

! Ekskursijas apkalpošana un ieejas biļetes muzejos (Pečori, Izborska, Pleskava, apskates ekskursija pa Sanktpēterburgu, Ermitāža, Petropavlovskas cietoksnis, Katrīnas pils un parks, Peterhofa, Novgoroda, Spas-na-krovi, Īzaka katedrāle) ir obligāta un tiek apmaksāta tūres pasūtījuma laikā – 70 EUR

 

Braucienam nepieciešamie dokumenti:

 ·         LR pilsoņiem jānoformē vīza 15 dienas pirms ceļošanas. Nepieciešama pase, 1 fotogrāfija ( krāsaina uz baltā fona), aizpildītā anketa!

·         Dodoties ceļojumā, tūrista pasei jābūt derīgai vēl 3 mēnešus pēc brauciena beigu datuma

·         Latvijas pilsoņa pase, izdotā laikposmā  no 1992. gada 1. jūlija līdz 2002.gada 30 jūnijam, sākot ar 2008. gada 1. jūliju nav derīga ceļošanai!

·         Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pase, ar derīguma termiņu līdz 50 gadiem nav derīga ceļošanai ārpus Šengenas zonas no 2010. gada 1. novembra!

 

Informācija tūristiem, kas ceļo kopā ar bērniem līdz 18 g.v.:

·         Bērnam jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns nav ierakstīts vecāku pasē, nepieciešams bērna dzimšanas apliecības oriģināls.

·         Bērniem līdz 18 gadiem, dodoties ceļojumā bez vecākiem, nepieciešama pase, notariāli apstiprināta vecāku atļauja un dzimšanas apliecība.

 

 

Papildus informācija par braucienu: 

·         Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai divvietīgajā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par izvietošanu vienvietīgajā numurā.

·         Ārvalstu pilsoņiem nepieciešama reģistrācija. Reģistrācijas cena viesnīcā no 100 RUB.

·         Programmā piedāvātās viesnīcas atbilst to valstu standartu kategorijām, kurā tās atrodas.

·         Papildvieta autobusā.

·         Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.

·         Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu.

·         Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos, vīzas u.c.) ir norādītas uz 01.07.2011. (1 EUR = 0,702804 LVL) Mainoties EUR kursam šīs cenas var mainīties.

 

P.S. Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un EUR kursa pieauguma!

 

Noderīga informācija:

 

 

Brauciens ar metro

 

22 RUB

 

Ekskursija ar kuģīti pa Sanktpēterburgas upēm un kanāliem

 

no 350 RUB

 

Ieejas biļetes

 

Krievijas pilsoņiem

 

Ārvalstu pilsoņiem

 

Īzaka katedrāle

 

130 RUB

 

320 RUB

 

„Spas-na-Krovi”

 

130 RUB

 

320 RUB

 

Krievu muzejs

 

150 RUB

 

350 RUB

 

Monplezīras pils

 

150 RUB

 

300 RUB

 

Marli pils

 

100 RUB

 

150 RUB

 

Grotas

 

120 RUB

 

150 RUB