lv | en


Esam reģistrēti LR Tūrisma pakalpojumu sniedzēju datu bāzē ar numuru: 
TATO-2010-181
Apdrošinātā tūristu iemaksātās naudas summa (garantija klientiem)-
28 457 EUR

Darba laiks:
P. O. T. C. P.  09:00 - 18:00
S., Sv. -
(Pieteikumus no mājas lapas iespējams veikt visu diennakti)

18. - 26.08.2017., Uguns zeme Azerbaidžāna! (lasīt)Jauni grupu SPA!
Atpūta Lietuvas kūrortpilsētā Palangā, Hotel Vanagupe SPA 5*!
Datumi: 23. - 24.09.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Atpūta AQUA SPA Hotel 4* Rakverē
Datumi: 07. - 08.10.2017. (lasīt)
----------------------------------------------
Luksus atpūta V SPA 4* Tartu novembra svētkos! Ar iespēju apmeklēt jauno Igaunijas Nacionālo muzeju
Datumi: 19. - 20.11.2017. (lasīt)Jaunums!

Uz Grodņu Baltkrievijā bez vīzas!
Datumi: 16. - 17.09. / 21. - 22.10.2017. (lasīt)Grupu kruīzu ceļojumus varat skatīt šeit.MĒS ESAM ARĪ:


SADARBĪBAS PARTNERI:
  
 

 

 

Nav pārdošanā. Mīlestības zeme Horvātija...

CEĻOJUMS NAV PĀRDOŠANĀ! IR IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES PASŪTĪJUMA GRUPĀM


Mīlestības zeme Horvātija...


Egera – Zagreba – Plitvices ezeri – Splita - Raftings – Omiša - Dubrovnika -  Zivju pikniks – Brīva diena – Horvātu etnogrāfiskā lauku sēta ar pusdienām – Zadara – Maribora


Horvātija - pārsteidzoši skaista zeme, kur saules pietiek gan vietējiem iedzīvotājiem, gan māksliniekiem, gan visiem tūristiem. Zeme, kur tek straujas upes, plūst strauti, šalc dzidri ūdenskritumi, slejas kalni, plešas pļavas un papeles aug vai līdz debesīm. Krāsaini oleandru ziedi, palmas, pīnijas, agaves, kaktusi, sulīgi augļi, jūras viļņi, horvātu tradīcijas un viņu mīlestība pret savu zemi, senas pilsētas – tas viss un ne tikai raksturo Horvātiju. Šķiet, ka Lielais Radītājs vienu no saviem šedevriem ir nolēmis novietot mazā Eiropas kontinenta gabaliņā. Te ir viss: jūra, kalni, vairak kā 1000 salas, stepes un brīnišķīgs klimats... Atbrauciet, Jūs ieraudzīsiet un iemīlēsiet šo zemi!


1. diena
Izbraukšana plkst. 6:00 no Aizkraukles (bij. SEB banka), 6:45 no Ogres “Priedītes”, 7:30 no Rīgas, Daugavmalā pie Zivju paviljona.
Lietuva. Polija. Pusdienu pauze Polijā.
Nakts viesnīcā Ržešovā.

2. diena
Brokastis.
Slovākijas Tatri, Ungārijas pušta.
Neliela pēcpusdienas pastaiga Ungārijas idilliskajā pilsētā Egerā, kas piekļāvusies Bika kalniem, slēpj savu barokāli izsmalcināto vecpilsētas arhitektūru un raibo vēsturi.
 „Skaistās sievietes ieleja”, kur kādā no daudzajiem vīna pagrabiem cienāsimies ar ungāru gulašzupu un nobaudīsim gardos ungāru vīnus līksmā atmosfērā. Šeit Egerā, Bika kalnu pakājē, ienākas vīnogas, no kurām gatavo slaveno sarkanvīnu Egri Bikaver (Egeras buļļa asinis).
Nakts viesnīcā.3. diena
Brokastis.
Horvātijas galvaspilsēta Zagreba.
Pilsēta starp Medvednicas kalnu nogāzēm un Savas upi. Galvaspilsētas statusu ieguvusi tikai 1991.gadā, bet tās vēsture sniedzas tālā pagātnē... Agrāk Zagrebas teritorijā atradās divas viduslaiku pilsētas, kas bija uzceltas uz diviem pakalniem - Kaptolu un Gradecu, kas šodien ir Augšpilsēta un ietver sevī seno pilsētu. Jaunā pilsēta ir tā saucamā Lejaspilsēta.
Augšpilsēta - tas ir muzejs zem atvērtām debesīm, kur šaurajās ieliņās un laukumos it kā uz brīdi apstājas laiks, un cilvēka fantāzija neviļus uzbur aizgājušos laikus un personāžus, kas šeit staigājuši...
Dabas brīnums Plitvices ezeri. Plitvices Nacionālā parka teritorijā Koranas upe, parādot savu košumu un bagātību, ir radījusi 16 lielākus un lielu daudzumu mazāku ezeru, kuri lejot savus ūdeņus no augtākā līmeņa zemākajos, veido brīnisķīgas ūdenskritumu kaskādes (vairāk kā 90 ūdenskritumi). Šis dabas veidojums vienaldzīgu neatstāj nevienu. Staigājot pa speciāli izveidotām takām, laiks paskrien nemanot, jo apkārt ir krāšņi augi, bezgala tīrs, smaragdzaļš ūdens, ūdenskritumi, kas izvietojušies visdažādākajās vietās un formās.
Nakts apartamentos pie Trogiras.
 
4. diena
Dalmācija – Horvātijas skaistule.
Splita – Dalmācijas provinces centrs, otrā lielākā Horvātijas pilsēta, baltā pilsēta, romiešu imperatora Diokletiāna pilsēta. Pilsēta sākotnēji veidojusies ap plašo imperatora pili un arī šodien saglabājusi savu burvību ar iespaidīgiem vēstures pieminekļiem, soļu gludi noslīpētām ieliņām un savu īpašo auru.
Ekskursija pa Splitu vietējā gida pavadībā.
Splita nav tikai vecpilsēta, tā ir rosīga, mūsdienīga pilsēta ar ostu, kuģu būvētavām, fabrikām, dažādiem festivāliem, palmu un kafejnīcu ieskautu promenādi, kas tā vien vilina apsēsties un pavērot nesteidzīgos, priecīgos ļaudis. Un kur nu vēl tirdziņš ar savām smaržām, garšām un dažādām mantām.
Klāt ir īpaši jauks piedzīvojums – raftings pa Cetinas upi. Cetinas upes kanjons pārsteidz ar savu skaistumu: neskarta daba ar varenām klintīm, kuru pakājē līkločus met Cetinas upe. Tā ir brīnisķīga sajūta un neaizmirstams piedzīvojums.
Brauciens notiek profesionālu instruktoru pavadībā ~8 km, pa vidu ir pauzes peldei upē un kāda našķa baudīšanai.
Tiem, kurus raftings neaizrauj - atpūta pie jūras.
Vēl neliela pastaiga pa mazo, burvīgo „pirātu pilsētiņu” Omišu, lai iegrieztos arī kādā „konobā”, kur nobaudīt gardas jūras veltes.
Atgriešanās apartamentos pie Trogiras.

 

5. diena
Kad Dievs bija apmierināts ar Pasaules radīšanu, viņš septītajā dienā no jūras putām, zvaigznēm un asarām vēl radīja Horvātiju…
Adrijas jūras ieskautā, īpašā Dalmācijas cietoksņpilsēta Dubrovniki, kas iekļauta UNESCO kultūras mantojuma sarakstā un ik gadus miljoniem tūristu apmeklēta. Jau ceļš vien uz Dubrovniku ir apbrīnas vērts un pilns ar spilgtākajiem iespaidiem, kur kalni mijas ar smaragdzaļiem jūras līčiem, kur  viļņos šūpojas baltas jahtas, namu jumtus klāj sarkani dakstiņi un sienas rotā bugenviliju ziedi.
Vēsturiski pilsēta ir piedzīvojusi dažādas varas, bet gandrīz trīs gadsimtus šeit ir bijusi neatkarīga Dubrovnikas jeb Raguzas republika, kas bija tik varena, ka spēja mēroties ar diženajiem venēciešiem.
20.gs. 90.-tajos gados pilsēta pārcieta kara šausmas, bombardēšanu, bet šodien vilina tūristus iepriekšējā krāšņumā.
Ekskursija pa Dubrovniku ar vietējo gidu, kuras laikā iegriezīsimies senajā Dominikāņu klostera aptiekā, uzzināsim par pilsētas nosaukuma rašanos, tās īpašo valodu, tradīcijām un daudz, daudz ko citu interesantu par šo neaizmirstamo pilsētu.
Pilsētu ieskauj vareni mūri 1940 m garumā un 25 m augstumā, ko aizsargā 17 torņi. Brīvaja laikā, izstaigājot maršrutu pa nocietinājuma mūru augšu, varēsim vērot brīnišķīgu pilsētas panorāmu vai arī ar funikulieri doties Srdž kalnā, lai no turienes palūkotos uz Dubrovniku.
Iespēja ieturēt maltīti kādā no daudzajiem krodziņiem...
Atgriešanās apartamentos pie Trogiras.

6. diena
Diena, lai vizinātos ar kuģīti pa Adrijas jūru, baudot sauli, viļņu šalkas, spirgto jūras vēju, apstājoties nelielai pastaigai pa kādu no salām.
Pusdienās svaigi grilētas zivis, vīns, dziesmas un dejas – kas var būt labāks par šo?
Vakarpusē iepazīsim Trogiru, pilsētu, kas atrodas uz nelielas, mākslīgi veidotas salas, stāsta par savām grieķu saknēm  un lepojas ar „akmens pilsētas ” statusu.
Sv.Laurentija katedrāle, Čipiko dzimtas pils, Rātsnams, Kamerlengo cietoksnis, vietējais tirdziņš, šauras ieliņas, katra ar savu burvību, promenāde, palmu šalkoņa un atmosfēra jaukajās kafejnīcās vēl ilgi paturēs Jūs savās skavās.
Nakts apartamentos pie Trogiras.
 
 

7. diena
Brīva diena atpūtai pie jūras, lai pa īstam izbaudītu saules starus, dzidro, tīro ūdeni (neaizmirstam par jūras ežiem, nepieciešami apavi, lai pasargātos no to adatām) un patiesu mieru un relaksāciju.
Nakts apartamentos pie Trogiras.

8. diena
Apmeklēsim horvātu etnogrāfisko lauku sētu, kur varēsim iepazīties ar to, kā šeit cilvēki ir dzīvojuši agrākos laikos, kādas ir bijušas viņu tradīcijas un paradumi. Iegriezīsimies „Vectēva ” mājā un arī senajos vīna pagrabos, ieturēsim kārtīgu maltīti horvātu gaumē.
Zadara – viena no skaistākajām Horvātijas pilsētām...
Pilsēta nav izveidojusies kalnu pakājē kā citas piekrastes pilsētas, bet tā atrodas uz šauras pussalas, ko glāsta maigas viļņu šaltis. Savu tagadējo veidolu ir ieguvusi jau romiešu laikos, kad tika būvēti taisnie ceļi un forums.
Skaistas, saules apspīdētas baltas ieliņas un nami, Zemes vārti, Jūras vārti, Sv. Donata baznīca, Forums un daudzas citas interesantas vietas Jūs sagaida Zadarā. Taču pats īpašākais šajā burvīgajā pilsētā ir Jūras ērģeles, kad, viļņiem sitoties pret krastu, atskan dievišķīga mūzika (ja ir viļņi un vējiņš). Tad stundām var sēdēt promenādē un klausīties dabisku ērģeļmūzikas koncertu, kur ērģelnieks ir pati jūra.
Nakts viesnīcā Rijekas apkārtnē...

9. diena
Brokastis.
Maribora – slavenākā Slovēnijas vīna reģiona centrs, Eiropas kultūras un baroka pilsēta Dravas upes krastos, kas lepojas ar mītu par argonautiem un visvecāko vīna koku pasaulē - vairāk kā 400 gadus vecu. Aristokrātiskā Vēju iela...
Pauzītes Austrijā un Čehijā.
Nakts viesnīcā Čenstohovā.

10. diena
Brokastis.
Mājupceļš...
Pusdienu pauze Lietuvā.
Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā, Ogrē, Aizkrauklē...


Cenā iekļauts:
- brauciens ar komfortablu autobusu;
- nakšņošana tūristu klases 2-3* viesnīcās, 2-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm;
- 5 naktis apartamentos pie Trogiras pa 4-6 cilvēkiem apartamentā (2-3 atsevišķas guļamistabas pa 2 gultām katrā), bez brokastīm (ir virtuvīte ar nepieciešamajiem piederumiem);
- Horvātijas tūrisma nodoklis;
- iebraukšanas nodokļi Horvātijas pilsētās;
- autobusa stāvvietu izmaksas;
- degvielas izmaksas, ceļu nodokļi;
- vietējais gids Splitā (kriev.val.);
- vietējais gids Dubrovnikā (kriev.val.);
- grupas vadītāja-gida pakalpojumi.


Iespējamās papildus izmaksas: (minētas 2014. gada cenas)
·    Vīna degustācija Egerā: 8 EUR;
·    Plitvices ezeri: 180 HRK;
·    Sv.Dujes katedrāle Splitā: 35 HRK;
·    Diokletiāna pils Splitā: 40 HRK;
·    Raftings pa Cetinas upi: 35 EUR;
·    Dubrovniku cietokšņpilsētas mūris (individuāla pastaiga pa nocietinātajiem mūriem 1-2 km garumā): 90 HRK;
·    Senais klosteris un aptieka Dubrovnikā: 30 HRK;
·    Funikulieris Dubrovnikā: 100 HRK;
·    Brauciens ar kuģīti pa Adrijas jūru un zivju pikniks: 30 EUR;
·    Etnogrāfiskā lauku sēta ar pusdienām: 20 EUR.

  • Iespēja pasūtīt arī brokastis Trogiras apartamentos, maksā 7 EUR pers.
  • Ceļojuma apdrošināšana uz brauciena laiku: 5.80 EUR pers. līdz 70 g.; no 71 g. - dārgāk.
  • Piemaksa, ja vēlaties papildvietu autobusā: 130 EUR.

Valūta: 1 HRK (Horvātijas kuna) = 0.13 EUR, 1 EUR = ~8 HRK
1 PLN = 0.24 EUR

Pusdienu pauzēs Polijā var norēķināties ar zlotiem, eiro un maksājumu kartēm (par pirkumu virs 15 PLN).
Maksas WC Polijā 1-2 PLN / par reizi, Austrijā ~ 0.50 EUR.


Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
-  LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002. gada 30. jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma. Pases ar derīguma termiņu 50 gadi vai beztermiņa pases nav derīgas ceļošanai.
-  Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadu vecumam) ceļojumā līdzi jāņem pase un dzimšanas apliecība.
-  Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem vai pavadošā vecāka pasē nav ieraksta par radniecību ar bērnu, nepieciešama arī notariāli apstiprināta pilnvara.


! Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu, ja tā nav Rīga.


Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:
.   Jūsu vieta tik rezervēta pēc līguma noslēgšanas un avansa iemaksas 70 EUR personai;
.   otrā iemaksa 215 EUR personai jāveic ne vēlāk kā 90 dienas pirms ceļojuma;
.   pilna ceļojuma apmaksa jāveic ne vēlāk kā 30 dienas pirms ceļojuma;
.   savstarpēji vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.


Atteikšanās no ceļojuma:
.    Atsakoties no ceļojuma tiek ieturēta 1. avansa iemaksa;
·    Ja līdz brauciena sākumam atlikušas 60 – 45 dienas, tiek ieturēti 50%  no ceļojuma summas;
·    Ja 45 – 30 dienas, tiek ieturēti 75%  no ceļojuma summas;
·    Ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 30 dienas, tiek ieturēti 100%  no ceļojuma summas.

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.


Tūroperatoram ir tiesības mainīt apskates objektu secību.

! Uzmanību! Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par  PVN”   izmaiņu gadījumā, kā arī atkarībā no degvielas cenas un valūtas kursa pieauguma!

! Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas ceļojumā dodas vieni, bet nav maksājuši par papildvietu. Priekšroka tādā gadījumā vietas izvēlē ir tiem, kas pieteikušies ātrāk.Ceļojuma tūroperators Remiro Travel

REMIRO TRAVEL
T.ofiss:  27850994; Renāte - 29199850
E-pasts: remirotravel@inbox.lv
Jebkuru Tūrisma aģentūras Remiro Travel portālā publicēto materiālu izmantošana ir stingri aizliegta bez tūrisma aģentūras Remiro Travel rakstiskas atļaujas.